Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit értetek el 21-22 éves...

Secu kérdése:

Ti mit értetek el 21-22 éves korotokra?

Figyelt kérdés
Az élet minden területére gondolok. A kérdésem azért merült fel bennem, mert én most töltöm életem 21. évét és egyrészt kíváncsi vagyok, másrészt lehet motiválóan hatnának rám a válaszok.

2014. nov. 25. 11:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Érettségivel és két szakmával kezdtem dolgozni 21 évesen, azóta eltelt 5 év de még ugyanott melózom. Akkor ismertem meg a párom és még megvan a kapcsolat is. Hamarosan esküvő. Szóval igazából akkor kezdődött minden. :)
2014. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy diplomám egy nyelvvizsgám, jogsim, párom, külön laktam (anyu vette házban).
2014. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

Márciusban leszek 21.

De jelenleg amit elértem: érettségit tettem, dolgozom, párommal - akivel 5 éve együtt vagyunk - albérletben lakunk lassan egy hónapja. Most gyűjtünk a jogsira, szeretnénk elkezdeni edzeni (hogy ne löttyedjünk el), illetve nyelvtanulás, majd külföld a cél (de ez még változhat).

2014. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nemrég lettem 22 éves. Hirtelen azt mondanám, hogy semmit, mert tényleg nincs még házam, kocsim és élettársam, de ha picit megvizsgálom az életem, akkor: leérettségiztem, van már egy szakmám és folyamatban van a második, és tervben a harmadik (nem vagyok nagy tanulós). 19 éves koromban megszereztem a jogosítványomat, amire piszok büszke vagyok és imádok vezetni :) Sajnos nincs állásom, de azon vagyok.

Azért érzem, hogy nem értem el semmit, mert egy dologra vágyok, de nagyon és az a függetlenség, amit még nem tudhatok a magaménak.

2014. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Amikor 22 éves voltam volt egy felsőfokú angolom, egy jogsim, negyedéves voltam orvosin, több országos eredményt elértem a választott sportágamban.

Párkapcsolatok terén viszont egy nagy büdös nulla volt az életem.


24F

2014. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
7%
22 éves vagyok, és milliók vannak a bankszámlámon.
2014. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
semmit, de emiatt nem kell izgulni. A nyitottság és a kíváncsiság a fontos. Az meg van neked.
2014. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
20%

"22 éves vagyok, és milliók vannak a bankszámlámon."


És? Ezt én is írhattam volna és igaz is, mégse írtam le, mert az lósz.r, hogy a szüleim, a seggem alá rakják az életet nem pedig érdem.

2014. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Semmit. Most 24 éves vagyok, ugyanitt tartok. Egy centivel sem vagyok előrébb. Munkahely, autó és barátnő a jelenlegi célom, továbbá az évek alatt elhasználódott dolgokat, (pl. szék, laptop, telefon, fényképező) szeretném lecserélni, de nem megy. Valószínűleg még hosszú évek fognak eltelni, mire egyátalán találok olyan munkahelyet, ahol hosszú távon tudnék maradni. Egy napra nem sok értelme van munkába állni egy olyan helyen, amit már a kezdéskor utálok, meg nagyon sok a papírmunka ami ezzel jár. Barátnő meg szinte kizárt, eddig sem volt, ezután sem látom másképp, nem tudok ismerkedni. Egyetlen barátom sincs. Van egy kereskedelmi végzettségem, estin 24 éves koromra lett meg az érettségi. Jogsit 20 éves koromban a rokonok fizették. Ötletem nincs hogyan tovább.
2014. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

"És? Ezt én is írhattam volna és igaz is, mégse írtam le, mert az lósz.r, hogy a szüleim, a seggem alá rakják az életet nem pedig érdem."


Nem raktak alám semmit, magamnak köszönhetem, te kis nyomi ;)

2014. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!