Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit értetek el 21-22 éves...

Secu kérdése:

Ti mit értetek el 21-22 éves korotokra?

Figyelt kérdés
Az élet minden területére gondolok. A kérdésem azért merült fel bennem, mert én most töltöm életem 21. évét és egyrészt kíváncsi vagyok, másrészt lehet motiválóan hatnának rám a válaszok.

2014. nov. 25. 11:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, nincs kedvem lesüllyedni a szintedre.
2014. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

érettségi

angol közép nyelvvizsga

jogsi

1,5 éves egyetemi tapasztalat xd


most kezd beindulni az életem.. szeptembertől elkezdtem egy másik egyetemet, és ebben talán megtalálom magam végre azt hiszem :)

a gondjaim csak szaporodnak sajnos, de úgy érzem, ha még keserves is most, ettől leszek erős végre, és a boldogság is hamarosan eljöhet :D

de most pillanatnyilag eléggé hullámzó vagyok a mély depresszió, és az általános túlélem a napot között :S


22f

2014. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Huh, semmit. Eléggé nullának érzem magam.

Leérettségiztem, utána szakmát tanultam 3 évig, amivel nem tudok elhelyezkedni. Munkám nincs, csak tengek-lengek. Soha életemben nem volt bejelentett munkám. Nem beszélek nyelveket, jelenleg az angolt tanulom, de elég lassan haladok, mert magántanárra nincs pénzem.

Viszont van egy öt éves kapcsolatom egy fiúval, akit nagyon szeretek. Talán ez az egyetlen jó dolog az életemben.

Ha minden jól halad, februárban elkezdek egy három éves képzést. Ezt nagyon szeretném elvégezni.

2014. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

19 évesen érettségiztem, 21 évesen lett okj szakmám, jelenleg egy depressziós, munkanélküli nulla vagyok, még mindig a szülői házban élek, apám masszív alkesz, minden egyre rosszabb, fogalmam sincs már, hogy merre tovább.

25/F

😢😢😢😢😢😭

2019. márc. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre jarok, gyakornnokkent dolgozok egy multinal, van egy masik munkahelyem is, eljegyeztem a baratnomet szereztem egy angol felsofokut, alberletben lakom.
2019. márc. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Csövezek és jólérzem magam
2020. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!