Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Széklettel összekenték az...

Széklettel összekenték az autómat, ti ilyenkor mit tennétek? Történt már hasonló eset veletek?

Figyelt kérdés
felháborító... ráadásul nem is értem, miért...

2013. aug. 17. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Elgondolkoznék, miért utálhatnak ennyire.
2013. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 intrepid ***** válasza:
81%
Lemosnám, lemosatnám, hogy tiszta legyen.
2013. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Legalább lesz programod, nem unatkozol.

Fő a pozitív hozzáállás.

2013. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerencsét hoz!
2013. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Azért ez biztos nem véletlenül történt. El kellene gondolkodnod kinek ártottál ennyire, hogy ezt a nagyon is undorító megoldást választotta a megleckéztetésedre.
2013. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
BNem hagytál el valakit?
2013. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem.


Viszont az ilyen nem véletlenül történt. Vagy az volt akit elhagytál/átvertél. Ha van tipped, vele rendezd le.


Ha pedig elálltál egy kijáratot, járdát, nem tudtak közlekedni miattad, akkor lehajtott fejjel gyorsan mosd le és örülj, hogy nem kulccsal karcolták végig mint egy ismerősömnek.

2013. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én -mivel bokor közelében álltam meg- arra gyanakszom, hogy valamelyik jó, egészséges ízléssel megáldott valaki kente össze, jobb tennivaló hiányában. :(
2013. aug. 17. 16:12
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell ahhoz haragosodnak lennie, hogy így kiba...on veled valaki. Annyi paraszt van a világon, akik abban lelik örömüket, hogy másnak ártanak... Hidd el nagyon sok mindent láttam már. Ennél sokkal durvábbakat is. Mosd le, és lépj túl rajta. Az illető meg majd visszakapja az élettől, de te ne idegeskedj rajta, ez volt a célja.
2013. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Hagyjátok már a hülyeséget. Nyári szünet van, a kölykök unatkoznak, esténként "bátorra és okosra" isszák magukat, random rongálnak. Sajnos tényleg nem tudsz mit csinálni. Ha jó kocsid van, akkor keress a közeledben egy őrzött garázst. Ne aggódj, aki agyilag ilyen szinten van, hogy más kocsijának összeszarozását viccesnek találja, annak ennél nagyobb sikerélménye az életben nem lesz..
2013. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!