Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedi neved van?

Egyedi neved van?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan weboldal csinálni, ahova olyan embereket várnék, akik teljesen bizonyosak abban, hogy olyan nevük van, vezeték- és keresztnév kombináció, amilyen senki más embernek nincs a Földön, és eddig nem is volt.


Egyedül maradnék, vagy lennének társaim?

Valóban nagyon kíváncsi vagyok rá.


2014. nov. 26. 19:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Természetesen nem csak magyarok nevezhetnek majd.


Csak anyakönyvezett név játszik.

2014. nov. 26. 19:56
 2/12 anonim ***** válasza:

Lánykori nevem a maga nevében egyedi:) Igaz hosszu oval egy rajzmüvész neve.

Férjezett nevemből több is van, még a kerületben is van 3.Sztkban találkoztam vele.

2014. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Örülök neki. AKkor nem vagyok egyedül.

Csak azt nem értem, miért nem tartottad meg akkor a sajátod. Semmi közöm hozzá, tudom.


Én már keresztül-kasul szántottam a netet, családfa kutattam, de semmit nem találtam, hogy lenne még egy ilyen név.

2014. nov. 26. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Lakatos Nintendo
2014. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt garantálom hogy olyan nevű ember mint én nincs még egy a földön de még az egész univerzumban sem, még akkor sem ha a világegyetem hemzseg a más civilizációk által benépesített bolygóktól.


Természetesen ezek után napnál világosabb hogy a facebook-on is csak én vagyok ezzel a névvel.


Ráadásul már a családban sincs senki ezzel a névvel mivel apám már meghalt, a nagynéném -aki rajtam kívül életben van ezzel a névvel- már férjhez ment és átvette a csákó nevét.

2014. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nekem egyedi és egyetlen nevem van, lehet az is közre játszik, hogy 2 keresztnevem van. De ha elvennénk az utolsó keresztnevem még akkor is a vezetéknevem nagyon nagyon ritka ahogy az első keresztnevem is.
2014. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm, hogy poénnak vettétek.


EZ talán az egyetlen olyan kérdés, ahol a levés válsznak örül a kérdező.

2014. nov. 26. 22:41
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha két keresztnévvel vagy hivatalosan, az okés.

Nekem ugyan csak 1 van, de nem ez a lényeg, hanem ami a SZIG-ben szerepel :)

2014. nov. 27. 01:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyedi.

A vezeték- és keresztnevem is elég ritka (főleg a vezetéknév.)

Egyszer a párom rámkeresett a nyilvántartásban (önkormányzaton dolgozik) és az én nevemmel más, rajtam kívül nem volt.

Külföldinek sem valószínű, hogy ugyan az lenne az anyakönyveztetett neve, mivel máshol "a" helyett "e" van, esetleg "ll" helyett csak "l". :) Plusz a vezetéknevem magyar.

2014. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem tartottam meg?nem is tudom...anyum nagyon akarta hogy kötőjellel vegyem fel a Férjem nevét de az nagyon hosszu lett volna.meg apumnal megromlott a viszony valahogy...de már kibékultunk....egyébként orszagon belül ritka(apu,nagybátyám aki meghalt,nagypapám aki szintén meghalt s a másik nagybátyám aki németországi rokon.neki van egy lánya.vele is kb 27 éve nem találkoztam.29 éves vagyok.Erdélyből szarmazunk,ott viszonylag gyakori a nevunk.férjem neve átlagos s szép.egyébként Facebookon közös névvel vagyok fent.ha erdekel majd privát üzenetként elküldöm a neveket..
2014. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!