Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedi neved van?

Egyedi neved van?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan weboldal csinálni, ahova olyan embereket várnék, akik teljesen bizonyosak abban, hogy olyan nevük van, vezeték- és keresztnév kombináció, amilyen senki más embernek nincs a Földön, és eddig nem is volt.


Egyedül maradnék, vagy lennének társaim?

Valóban nagyon kíváncsi vagyok rá.


2014. nov. 26. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A neved olyan, mint a királyok uralkodói ékszerei, a korona, a jogar és az országalma. A korona a családneved, a jogar a keresztneved, az országalma pedig a beceneved. A betűk pedig olyanok, mint a drágakövek az uralkodói jelvényeken. Az első betű ezek között is a legszebb ékszer, ami alapvetően meghatározza az egész egyéniségedet. A neved olyan, mint a királyok uralkodói ékszerei, a korona, a jogar és az országalma A korona a családneved, a jogar a keresztneved, az országalma pedig a beceneved. A betűk pedig olyanok, mint a drágakövek az uralkodói jelvényeken. Az első betű ezek között is a legszebb ékszer, ami alapvetően meghatározza az egész egyéniségedet. Mit jelentenek a neved kezdőbetűi? A vezetékneved és a keresztneved is kezdőbetűjét is érdemes megkeresned. A vezetékneved sokkal rejtettebb jelentésû, egyfajta küldetést mutat, amit mások nem nagyon tudnak rólad. A keresztneved mutatja a nyilvánvaló személyiségjegyeket, amiket a világ is tud rólad. A: Két lábbal, szilárdan állsz a földön, vezéregyéniség vagy. B: Képes vagy mások elképzeléseit szilárd formába önteni. C: Mágnesként vonzod az embereket. D: Magadban hordasz valami nagy dolgot, ami meg kell érlelned és világra hoznod. E: Művészien használod a szavakat. F: Gondoskodsz azokról, akik fontosak számodra. G: Befelé forduló, szemlélődő egyéniség vagy. H: Magasra juthatsz, de nagyot is zuhanhatsz. I: Szilárd egyéniség vagy, mint egy stabil oszlop. J: Szerencsés ember vagy, aki kifogja az “aranyhalat”. K: Tele vagy nagyfeszültségű energiával, óvatosan bánj vele. L: Érzékeny lelkületű ember vagy. M: Híd vagy, aki közvetít a legkülönfélébb emberek között. N: Képes vagy önmagad újra és újra meghaladni és fejlődni. O: Védelmet és burkot biztosítasz szeretteidnek, de ez börtönné is változhat P: Kiváló meglátásaid vannak, amiket megosztasz másokkal. Q: Képes vagy kitörni a saját korlátaidból. R: Nukleáris erejű energia van benned, rajtad múlik mire használod. S: Spirituálisan a legalacsonyabb szintrõl, a legmagasabbra juthatsz T: Képes vagy vállalni az élet kihívásaival járó áldozatot U: Ajándékokat kapsz az élettõl, amikre vigyáznod kell V: Tölcsérként kapod a zseniális ötleteket a fejedbe W: Képes vagy alkalmazkodni a legkülönfélébb változásokhoz is. X: Radikális eszközökkel szeretnéd jobbítani a világot. Y: Fontos számodra a természet és az élet titkainak kutatása. Z: Hatalmas erõt, cselekvési energiát birtokolsz, olyan vagy mint a v Ezt most találtam:)
2014. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 100%ig biztos vagyok,hogy nincs még egy ilyen nevű ember mint én, két ritka keresztnevem is van, egy viszonylag átlagos vezetéknévvel.
2014. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!