Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyedi jelenség a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedi jelenség a férjem a mai világban vagy sok ilyen pasi szaladgál?

Figyelt kérdés
Először is remek ember, magas, jóképű, jószívű, gyengéd. Két gyerekünk van, rendesen kiveszi a részét mindenből. Hétvégén bevásárolni megy, ha kell viszi magával a két éves fiunkat is. Fizetését hazaadja, (sosem kérdezi, hogy mire ment el ennyi meg annyi) munka után hazajön, velünk van. Nem jár sörözni a haverokkal, mert nincs neki. Szex terén is minden jó, csak, most, hogy szoptatok (három hónapos baba is van) nekem nagyon lecsökkent a libidóm, de azzal kapcsolatban is megértő. Azt mondja, hogy semmi baj, ez is a gyermekvállalás része. Ilyenkor elgondolkodok, hogy ilyen embert nem lehet minden sarkon fogni. Nem piszkál, hogy fogyjak le azonnal, szóval odavagyok érte. Annyi hibája van talán, hogy nagyon magának való, nehezen alakít kapcsolatokat. NIncs egy baráti házaspár sem, akikkel néha összejárnánk. Nekem ez hiányzik egy kicsit, de ez legyen a legkevesebb. Ja, amit még vele kaptam az a közvetlen, szűk családja, na az kritikán aluli. Álmodni sem tudtam volna, hogy ilyen anyós meg sógor létezik, de sajnos igen. Sokszor elgondolkodom, hogy a férjem, hogy lehet ezeknek a rokona...
2014. febr. 12. 06:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem egyértelmű, hogy nem sok ilyen pasi szaladgál manapság, de azért nem is annyira lehetetlen olyan párt találni, hogy tökéletesen elégedettek legyünk vele.

Becsüld meg!:)

2014. febr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg normális férfit ismerek. Férjet meg mi választunk, tehát evidens, hogy ő is rendes. Nem tudom miért divat ma szidni a pasikat. Nincs tökéletes ember, sem nő, sem férfi, de azért többségünk normális
2014. febr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Lehet itt van csak több panaszkodás, hogy nem dolgozik, megcsalja, vagy nem akar szexelni, nem foglalkozik a gyerekkel stb.

Sajnos baráti körömben is van olyan, hogy nem fekszik le a pasi a feleségével, és nem azért, mert csalja, hanem egyéb gondja van. Nem hiszem, hogy, aki panaszkodik, vagy elmondja a problémáját az divatból tenné.

2014. febr. 12. 07:29
 4/46 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom mennyi, de h pont ezért fogod jól leszarni a fejét az is biztos!

Nyugi, ilyen viszont sok szaladgál a világban.

2014. febr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy itt állandóan panaszkodást olvasol, hiszen miért tegyen fel kérdést az, akinek semmi megoldandó problémája nincs? Az én környezetemben sem divat szidni a férjeket, egy barátnőm van, aki folyton szapulja a párját, amit őszintén szólva nem értek, a pasi teljese normális.
2014. febr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Le fogom szarni a fejét??? Aranyos vagy kedves válaszoló.


Utolsó! lehet nem látsz bele a kapcsolatuk legmélyebb bugyraiba.

2014. febr. 12. 07:35
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is ilyen, és még mellette nagyon okos is. És szerencsére az anyós is teljesen normális. Sajnos az apukáját nem ismertem, mert meghalt, ezt bánom, mert ő is nagyon jó ember volt,ezt mondják. Néha arra gondolok, nem is ember a férjem, hanem egy angyal.
2014. febr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
89%
Én is ilyen vagyok, de a lányok a rosszfiúkat szeretik sajnos. Ránk csak családalapításkor kerül sor.
2014. febr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem én is megtaláltam a számomra legideálisabb társat. (Bár házasok még nem vagyunk, de az eljegyzés már lóg a levegőben :) ) Ő is magas, jóképű, mindenkivel azonnal megtalálja a közös hangot. Mindig hazajár munka után, besegít a házimunkában, ő is kiveszi a részét a kutya gondozásában, sétáltatásában. Általában együtt járunk vásárolni, de ha szabadnapos, akkor kitakarít ha éppen szükséges, elmegy magától bevásárolni, feladja a csekkeket, és nem a gép, vagy a tv előtt ül egész nap. Rám is felszaladt pár kiló, bár nem terhesség miatt, hanem mert irodai munkát végzek lassan 1 éve és hát a mozgás az úgy kimaradt nálam mostanában...fogyókúrázom, de sosem mondta, hogy meghíztam, vagy hogy fogynom kéne. Az ágyban is tökéletesen kielégítjük egymást. Mindent meg tudunk beszélni, és nálunk is közös kassza van. Nem filléreskedünk, vagy lessük, hogy ki, mennyit költött, meg általában azért megbeszéljük ha nagyobb kiadás várható. Szerencsésnek érzem magam, mert előtte azért én is kifogtam pár idiótát. :) És igen, ritka az ilyen férfi, de lehet, hogy valakinek pedig nem felelne meg Ő. Szerintem ez attól függ, hogy kinek milyen igénye van, mit vár a másiktól, mik a közös céljaik, terveik.
2014. febr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy még nem férj, és gyerekünk sincs, de jellemre a párom is hasonló kategória, annyi plusszal fűszerezve, hogy még a családja is szerethető. :) Én még nagyon fiatal vagyok, így olykor azt érzem, hogy unalmas (főleg, ha összevetem a csoporttársaim életstílusát a miénkkel :D), de az eszemmel tudom, hogy ennél jobb "alapanyag" nincs. Eszméletlenül bánt, hogy nem tudja megfogalmazni a problémáit, vagy ha igen, akkor egy-egy veszekedés alatt utal vissza hetekkel azelőtt történtekre, és nekem akkor koppan, hogy basszus, baja van. Barátai neki sincsenek sajnos, az egyetem miatt összeköltöztünk 2 éve, így maga mögött hagyta a régieket, és bárki bármit mond, a távolság számít. Olyanok meg, akikkel összejárhatnánk, főleg nincsenek, és szerintem ez azért nem elhanyagolható bökkenő. Mindent összevetve nagyon szerencsés vagy, azzal, hogy zárkózott, nem tudsz mit tenni, talán idővel egyre nyitottabb lesz feléd, ne erőltesd. Viszont az ismerkedős problémát minél hamarabb orvosoljátok, szerintem (!) nagyon fontos része egy jó párkapcsolatnak. Mi is igyekszünk. :)
2014. febr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!