Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha max. Csak...

Az normális, ha max. Csak olyan 45-50 évig akarok élni?

Figyelt kérdés
Szerintem ennyi bőven elég. Már most nagyon unom, igaz nem is volt túl sok jó dolog az életemben, és pl. bele is őrülnék, ha vissza kellene mennem vagy 10 évet, hogy újra leéljem. Brrr.. Most még csak-csak elütöm egy napomat valamivel, bár sok értelme nincsen, de később már jön az öregedés, betegeskedés, beszűkült élettér, amit egyetlen porcikám sem kíván. Szerintem 50 év pont untig egy embernek, pláne, hogy másnak még annyi sem jut néha.
2014. márc. 7. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen természetes dolog. Híres emberek szolgálhatnak példaképül, pl. Domján Edit, Szécsi Pál...
2014. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan hamar elrepül az a 40 év, hogy csak nézel.

Lehet, még erre is emlékezni fogsz, hogy itt megkérdezted.

De annyi idő alatt 89x újraértékeled önmagad, a környezeted, és másképp fogod ezt gondolni.

40/F

2014. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Félreértettél, nem 10 éves vagyok, hanem 35. :)
2014. márc. 7. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
ja,énisígy látom,én semakarok 55tül több lenni,nem azért mert lelki fájadalmaimvannak,csak nemakarok öregen sem betegeskedni,sem leépülten másra támaszkodnom,stb...ám tök érthető is.
2014. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Apu is így gondolta. Meg is halt 50 körül; szívroham végzett vele.
2015. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!