Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha X-faktoros versenyzők...

Ha X-faktoros versenyzők lennétek, válaszolnátok facebookon a rajongóitoknak üzenetben?

Figyelt kérdés
Ilyen üzenetekre pl. hogy "kérdezhetek valamit?" meg hogy "te vagy az az X-faktorból?" meg személyesebb kérdésekre, amiben rólatok, vagy a műsorról, vagy többi versenyzővel kapcsolatban kérdeznek.
2014. nov. 27. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de eleve le is tiltanám, hogy idegenek írjanak.
2014. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdésekre a fáradtságot sem venném, hogy töröljem, nem hogy válaszoljak rájuk.
2014. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én igen, mert minden buta tini szavazó számít, nem akarnék egyet sem elveszíteni.
2014. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, minek?
2014. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 'híres' emberek nem szoktak, gondold el külföldi hírességeknek hány üzenete lenne - letiltották, hogy tudjanak nekik írni. Ott van pl. Justin Bieber. A soha ne mond, hogy soha filmjébe millió (vagy több) rajongó a nyakába. Szerintem érdemes megnézni, meg mutatja az igazi énjét, és én pl sírtam :D De ez más téma.

Röviden: Nem.

2014. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne menedzserem, megoldaná, hogy választ kapjon mindenki. De több, mint valószínű FB-zni nem lenne időm, mert minden időmet a versenyre fordítanám.
2014. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 6

Egy ilyen film nem mutat semmit. Az viszont annál inkább, hogy bepiálva volán mögé ül és mások életét veszélyezteti egy elkényeztetett kis hülye gyerek, aki azt hiszi, hogy mindent megtehet.

2014. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!