Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szociális fóbiám van mit tegyek?

Szociális fóbiám van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha sok ember közé kell mennem egész egyszerűen elönt a félelem és a szorongás, és nem merek senkihez magamtól hozzászólni. Ha csak egy emberrel kellene csak beszélnem jobban megnyílnék, de több emberrel már nem tudok beszélni. Ha nem muszáj még itthonról se mozdulok ki.
2014. nov. 27. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Sajnáltasd magad nyugodtan tovább! Ahelyett hogy normálisan viselkednél és megpróbálnád leküzdeni. Ezek csak ilyen álldolgok. A te bajod az hogy magányos vagy nem foglalkozik veled senki és csak várod a csodát hogy megfordul veled a világ! Ezért tenni kell! Nem is keveset! Legyél kemény! Nekem is van rengeteg gondom problémám és kemény vagyok és megbirkózom mindennel akármilyen nehéz is lesz nem pedig sajnáltatom magam!
2014. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
te hol laksz? én is szocfóbos vagyok, de Kaposváron nincs senki... :/
2014. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!