Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érezzem magam jól a...

Hogyan érezzem magam jól a gimiben és hogy ne stresszeljek miatta?

Figyelt kérdés
mindig annyira rosszul érzem magam, összeszorul a gyomrom és nyomaszt amikor be kell menni és amikor ott vagyok. délután is izgulok miatta, egyszerűen nem tudom jól érezni magam. mit tegyek, hogy jobban érezzem magam?

2014. okt. 31. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ez az első éved ott? Ha igen, majd oldódni fog a hangulat. Beszélgess másokkal, mesélj vicceket, vagy ami veled történt. :)


Ha beviszel egy üveg pálinkát az az ultimate megoldás XD


De komolyra fordítva a szót... szerintem csak beszélgetni kell, és megfeledkezni erről az érzésről.

2014. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedul.

En is igy erzek, akkor is ha fel vagyok keszulve.

Nekem mondjuk szoc. fobiam van.



Ha vannak barataid az a legjobb mert ha jol elvagytok nem gondolsz olyan dolgokra amiktol igy erzed magad.


Legzesgyakorlatokkal lehet enyhiteni rajta. Az is jo ha sok vizet iszol.

Lehet hogy hulyesegnek tunik de nekem hat.


Ha azert erzel igy mert csesztetnek akkor probald kideriteni miert, beszelj veluk es/vagy szerezz baratokat mas osztalyokbol vagy szakkorokbol.

Ha keszulsz orara az is levehet rolad egy adag stressyt.

2014. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*stresszt, bocsi.
2014. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!