Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a kifogásr...

Mit gondoltok arról a kifogásról hogy "túl hideg van"?

Figyelt kérdés

Nem internetes ismerősről van szó, általános iskolai ismerősömről, akivel mostanában felvettem újra a kapcsolatot, találkoztam is vele múltkor, elbeszélgettünk. Egész jól, szóval nem volt erőltetett, mondjuk én kicsit feszült voltam, de azért beszélgettünk.

Azóta két szombatra is megpróbáltam kihívni találkozni, mindkettőnél mondott valamit, hogy más programja van, azokat még el is fogadtam.

De a mostani szombatra azt mondta, hogy nem tudja hogy akar-e találkozni, mert "túl hideg van".

Valahogy én ezt nem tudom elfogadni, szerintem le akar csak koptatni, nem őszinte. Simán be lehetne ülni valahova vagy akármi, de kint is el lehetne beszélgetni, ahogy minden más fiatal, mert azok se ülnek otthon egész délután.

Ti mit gondoltok erről a kifogásról?


2014. nov. 28. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerd meg hogy szoljon majd amikor raer. Ha 1 honap mulva se szolt, vagni fogod a szitut.
2014. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, látszólag nem akar találkozni veled.

Mert ha még betegségre vagy családi programra hivatkozott volna, akkor megérthető szitu, bár sokadik alkalommal már elgondolkodnék.

2014. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, felejtsd el, ennyire nem lehet görcsölni. Intelligens embernek tűnsz és baromi jól is látod a dolgokat. Feltettél egy kérdést, miközben tudod jól a választ. Megerősítésre vársz? Az ismerősöd ettől még nem lesz bunkó, csak rád nem kíváncsi. A barátságokat a helyzetek szülik. Gondolod mert újra találkoztatok 1x, vagy 2x, már egyből hatalmas barátság lett? Lóxart, nincs itt semmi. Te barátkoznál, ő meg nem, felejtsd el. Intelligens vagy, lesz még esélyed barátságra bőven. Munkahelyen, sport vagy hobby közben. Ne hátra nézz, hanem előre... :)
2014. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Fing
2014. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Hihi! Amikor az én férjem még csak udvarolt nekem, képes volt előre megbeszélt randit, bármilyen lefixált programot lemondani azért, mert esik az eső, esik a hó, vagy hideg van. Eleinte azt hittem, hogy mégse kellek neki, és csak le akar koptatni, de kiderült, hogy ő ilyen, és tényleg komolyan gondolja, hogy nedves a beton, nem áll ki az autóval. :D
2014. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha én valakivel találkozni akarok, azon lennék, hogy bármikor el tudjak vele menni... Ilyen dolgok miatt nem mondanám le, max. ha olyan elfoglaltságom van, amit nem tudok lemondani vagy halasztani...
2014. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reálisnak tartanám ha mondjuk minusz 20 lenne :)
2014. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem mozdulok ki itthonról, ha nem muszáj, ngyon durván fázós vagyok, még itthon is alap a dupla zokni, mackós pulcsi maxra tekert fűtés mellett. Én elhinném, ha vki ezt mondaná, de persze ettől függetlenül lehet tényleg csak kifogás...
2014. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A felhasználó ***** válasza:
Van akinek a saját egészsége fontosabb mint mások szociális igényeit kielégíteni.
2014. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!