Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Már régóta régi vágyam, hogy eljuthassak a budapesti gamer rendezvényekre. (PlayIT, OVS)

A szüleim felé kicsit zárkózott vagyok, és pont emiatt nehéz elmondanom, hogy leszólnak, és elhíresztelik a nagyszüleimnek, hogy én ilyen, meg olyan vagyok, ezt-azt akarom. Én ezt nem szeretném, de ez nem is 100% , hogy ezt mondanák, de én ettől félek "szorongok".

És sokszor "fáj,, emiatt a szívem :(

Olyan jó lenne a messzi barátaimmal találkozni, és a kedvenc videósaimmal beszélgetni.

Sok fontos, kellő dolog lenne ott nekem :/

Csak amíg nem önállósulok szüleim szerint, addig nem szerintem.

Eleve apukám külföldön dolgozik, és anyukám van itthon, és testvérem. Tesómmal nagyon jó kapcsolatom van, de neki sem merem elmondani a dolgokat sokszor.

(A szerelmemet is csak ő tudja, és egyéb fontos, titkos dolgaimat :3 )

De viszont a videózási pályámat is szeretném elkezdeni, és ha nem is sikeresen, de akkor is hobbyként, megpróbálva.

(És nem kérek olyan válaszokat, hogy de annyi videós van, akik ilyenek, meg olyanok, és te sosem lehetsz olyan, sosem leszel híres..... , meg m,ert fiú vagy, és lányok jobban befutnak.....

13 éves fiú vagyok, és szeretném kipróbálni a szárnyaimat, hiszen koránérő vagyok, és orvosok szerint 14-5 évesnek felelek meg.

És emiatt teljesen máshogy gondolkodok, más a logikám, és észjárásom, mint korombelieknek, és már nagyobb, jobb dolgokra vágyok, csak még egy bibi.

BUDAPEST 200-220 Km-re van INNEN!!!

És nem kis pénz lenen feljutni oda, meg vissza, bár egy 6.800 Ft-ba belekerülne IC-vel -.-

És még a jegy, Pff...

Plussz kéne egy fő, aki vigyázna rám (mert szerintem egy korombelit sem engednek el egyedül a budapesti rendezvényekre EGYEDÜL)

És ha nagyobb is lennék (15-16 éves)

Talán még akkor sem mehetnék el egyedül, pedig jó lenne, és a családtagjaimat EGYÁLTALÁN nem érdekli a gameres dolgok ( párszor felhoztam, de nem reagáltak rá nagyon semmit) :'(


Ha valaki tud segíteni, azt borzasztóan megköszönném.

Előre is köszönöm a válaszokat :3



#félelem #zárkózottság #rendezvények budapesten #13 éves vágyak
2014. nov. 30. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

"orvosok szerint 14-5 évesnek felelek meg."

Amelyik orvos ilyeneket mond azt jobb elkerülni:D

2014. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves 1. kérdező

Igen 14-15 éves gyereknek felelnék meg, mint testileg, mint észben. És a gondolkodásom egy 14 évessel érné fel.

Csak ugye , ha nem lenne a hivatalos, és nem megváltoztatható szülinap, akkor átírathatnám 2000-re.

És sok ember akik nem ismerik a koromat (való életben, online chatelésen pl. egy blogon) azok 14-15 évesnek tippelnek, és nem is láttak, csak az írásomból :)

2014. dec. 1. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!