Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és 2-t éve vagyok együtt a barátommal , csak hogy azért nem szerettem volna teherbe esni védekeztünk is csak elszakadt a gumi... na mind 1 most itt nem erről van szó , hanem arról h nem tudom h mondjam el a szüleimnek félek h kitagadnának vagy nem tudom mi lenne a reakciójuk ...

2014. nov. 17. 19:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el minél hamarabb, hogy legyen időtök megbeszélni, hogy hogyan tovább.

Mindenképpen rossz lesz, de jobb túl lenni rajta.

2014. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Hát gratulálni nem fognak.Minél elöbb mondd el,ha nem akarod megtartani legyen időd elintézni.Megjegyzem,ha az én lányom volnál a saját érdekedbe lebeszélnélek arról megtartsd.
2014. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

köszi a választ.. :)

És szerintetek baj ha én megtartanám a babát csak mert látom az esélyt akárhogy is 17 évesek vagyunk h ő lesz a férjem ... és nem tudnák megölni egy gyereket a hasamban... amit hibáztam azt ne a baba bűnhődje meg nem igaz? vagy nektek mi a véleményetek?

2014. nov. 17. 19:14
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan nem értem az ilyen helyzeteket. Miért nem vettél esemény utáni tablettát? Célszerűbb mint abortuszra menni vagy fiatal éveidet elszúrni a gyerekvállalással.
2014. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
vagy lehet hogy ezt csak gyerek szemmel mondom ezért kérem a segítségeteket mint kívülálló h ti mit tennétek ? :)
2014. nov. 17. 19:15
 6/34 A kérdező kommentje:
nem tudom komolya... hülye voltam... egyszerűen már sajnos ezen nem tudok változtatni..
2014. nov. 17. 19:16
 7/34 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha megtartanám lenne esélyem még egyetemre menni?
2014. nov. 17. 19:16
 8/34 anonim ***** válasza:
75%

Oké, három gondolat jutott eszembe:

1. A párod mit szól ehhez a dologhoz? Mondtad már neki? Vele megbeszéltétek már, hogy mit szeretnétek?

2. Én nem vagyok abortuszpárti, de szerintem nem dönthetsz egyedül arról, hogy megtartod. A szüleidnek nagy beleszólása van. Tudom, hogy nem tetszik, de ha már hibáztál, nincs más lehetőséged, mint vállalni a felelősséget.

3. Miért nem vettél be esemény utáni tablettát, ha már elszakadt a gumi??

2014. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

És hogyan, miből nevelnéd a gyereket?

Gyanítom, hogy a szüleidnek kéne felnevelni. Persze, ha még fiatalok, dolgoznak, akkor nem biztos, hogy be tudják vállalni. De gondolom, náluk laknátok mindenképpen. És a barátod is odaköltözne?

Sok-sok kérdés felmerül.

Beszéljétek meg és közösen kitaláltok majd valamit.

2014. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

A párom is megtartaná... :)

És természetesen majd elmondom a szüleimnek akik remélem h segíteni fognak és nem ellöknek maguktól.. :( :) és mondom gondoltam h áhh... egyszer elszakadt a gumi nem lehet baj... aztán tessék ez lett az eredménye..

2014. nov. 17. 19:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!