Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal , és nemrég megtörtént amit a nagyja szülő nem szeret. Le feküdtünk egymással( kedves szurkálódók kedvéért nem aludni feküdtünk le.) És tudom hogy millió meg millió ilyen kerdes van már de nem találtam semmi kézzel foghatót :(

Kérlek segítsetek nagyon szeretjük egymást a barátommal de félek hogy elveszitem. Köszönöm előre is

15/L és 15/F


2014. nov. 24. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miert kene elmondani a szuloknek? Megis mit vartok?

Legyetek ovatosak, vedekezzetek, stb.

2014. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

anyukád megtudja talán nem örül a ténynek, de annak igen, hogy elmondtad neki...de lehet mind2-nek örül...


ha apukád megtudja a fiút elássa a kertben...vagy talán mégsem, attól függ...


ismerik a szüleid a fiút? milyen véleménnyel vannak róla?

2014. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Őszintén
2014. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen ismerik, nagyon kedvelik
2014. nov. 24. 15:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak higgadtan, anyukádnak mondd el, hogy szeretnéd (persze csak ha ismeri a barátodat, ha nem mutasd be, várj, és utána mondd ezt neki) és ha jófej közli apuddal is... utána meg hátha ad valami tanácsot (tudom, hogy kínos beszélgetés, de ki kell bírni) és utána csak mondd el, hogy megtörtént
2014. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szeretném elmondani utálok titkolózni előttük
2014. nov. 24. 15:56
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!(bocsánat a helyesirasert)
2014. nov. 24. 15:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Gondolom sejtik a szüleitek, ha tudnak a kapcsolatról, pláne hogy egy éve együtt vagytok. Elmondani nekik szerintem sem kell, ha érdekli őket, akkor majd megkérdezik. Védekezzetek, hogy ne legyen baba.
2014. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Védekezünk. Csak nagyon szúrja az oldalamat hogy eltusolok valamit
2014. nov. 24. 15:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,nem akarok gyereket. Viccet félretéve..szerintem nem fognak örülni,hogy szinte gyerekként már szexeltetek,de még mindig jobb,ha látják a feléjük áradó bizalmadat. És ha anyukád jófej,akkor még segíthet is, védekezésben és egyebekben. De nyilván te ismered őket,te sejtheted,mi lesz a reakció. Én pl. mindent megbeszéltem anyával,és nagyon jó volt. Igaz,én akkor már 20 voltam és nem gyerek. De már nem abban a korban élünk.
2014. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!