Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Unatkozom alvás közben?

Unatkozom alvás közben?

Figyelt kérdés
Unatkozom alvás közben, hogy kell rémálmodni? owo

2014. dec. 1. 01:01
 1/6 anonim válasza:
Nagyon egyszerű, gondolj rögeszmésen arra amitől nagyon félsz, vagy amit gyűlölsz, az agyad ráfog kattanni, és álomképekben megfogja jeleniteni azokat, nálam bevált...... ;)
2014. dec. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj ki a temetőbe éjszaka egyedül zseblámpa nélkül miután megnéztél 2-3 horror filmet.


Aztán ülj le valakinek a sírjára és szólítgasd a szellemét. Hátha megjelenik a kedvedért.


Ha ezt megteszed garantáltan nem fogsz unatkozni az éjszaka hátra levő részében.

2014. dec. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nemmmfélek különösen semmitől, amiket meg gyúlölök azok lényegtelen apróságok, nem tud hosszútávon semmi érdekelni vagy foglalkoztatni szóval ez kiesett.

Temetőbe menni meg azért csaknemfogok éjszaka hogy itthon hülyének nézzenek, lol

2014. dec. 1. 01:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Tanulj meg tudatosan álmodni, garantáltan nem fogsz unatkozni.


Amúgy én az évek során rengeteg álomnövényt kipróbáltam amivel nagyon intenzív álmokat lehet átélni. Érdemes kísérletezni.

2014. dec. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki unatkozik, önmagát unja!

.

Rémálmaid lesznek, ha pár napig csinálod:

munka után sportolsz annyit, hogy elfárad, majd pihenésképp hajnal kettőig horror-filmeket nézel.

Ezek után legalább fél órán keresztül erősen koncentrálsz, hogy nem szabad elkésned a melóból, időben kelned kell.

Ha pár napig ezt teszed (napközbeni szundi nélkül!), meglátod, olyan rémálmaid lesznek, hogy azt kivánod, soha ne lettek volna!

2014. dec. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl sosem horrorfilmektől meg ilyenektől van rémálmom,hanem ha nagyon zaklatott vagyok. Pl. összeveszek valakivel és akkor olyan állapotba kerülök hogy kb meghalnék érzem a szenvedést, a nyomást a mellkasomban. Volt,hogy azt álmodtam,hogy egy templomban babákat mészároltak le sok-sok baba volt lemészárolva és az egyik barátnőm egy hallott csecsemőt szorongatott.. sose volt közöm gyerekekhez pedig..
2014. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!