Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kéne reagálni olyasmire...

Hogy kéne reagálni olyasmire amire nem tudunk reagálni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Hogy lehet ilyen ostoba kérdést feltenni?
2014. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Sehogy. Lapozd át ,nyiss màsik ajtót.
2014. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Pl. olyanra , hogy valakinek "beszólnál" , de ha megteszed akkor lebuksz?
2014. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Direkt nem írt konkrétumot, hogy ne lehessen rá válaszolni.
2014. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Konkrétabban. Amikor pl. nem érted a mondatot, ami nem egy kérdés, hanem kijelentés, de fogalmad sincs mit mond az illető és miért mondja, de mivel látszólag számára nyilvánvaló, hogy én azt ismerem, amiről beszél, nem mondhatom azt, hogy nem tudom miről beszélsz. De akkor mit mondjak? Azt hogy nem értek vele egyet, vagy hogy egyetértek? Miközben azt sem tudom miről van szó...
2014. dec. 3. 12:33
 6/9 Janka néni ***** válasza:
Nem. Azt kell mondani: azt sem tudom miről van szó. Ilyen egyszerű. Minden más sumákolás és csak további sumákoláshoz vezet.
2014. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érted miről beszél, akkor kérd meg mondja el érthetőbben és akkor tudsz rá válaszolni. de te is elég nyakatekerten fogalmazol, szerinted téged hányan értenek meg? És hányan tudnak őszinte választ adni neked így a kérdésedre, vagy bármire?
2014. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet ő sem érti amit mondasz, a fogalmazásod alapján megítélve. De am csak mond azt, hogy kicsit érthetőbben, beszéljen, de a legjobb az lenne ha rákérdeznél, hogy mégis miről beszél. Nem kell úgy tenni mint aki érti, mert abból még nagyobb kavarodás lesz.
2014. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként jobb szituációra számítottam, de ezeket a dolgokat magadtól is tudhatnád. Am még ha azt írtad volna hogy van egy helyzet, és te mondani akar valamit csak nem tudsz mit, mert leblokkolsz, vagy mert vissza akarsz vágni, vagy valami.
2014. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!