Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sikerülhet holnap a nyelvvizsg...

Sikerülhet holnap a nyelvvizsgám, ha nem nagyon volt időm tanulni?

Figyelt kérdés
Még itt van ez a mai nap, amit megpróbálok kihasználni, de nem nagyon tudtam készülni. :/ Angolból vizsgázom, és 8 éve tanulomva nyelvet, napi szinten találkozok angol szövegekkel, de azért eléggé kijöttem a rutinból. A szóbelire a témákat még egyáltalán nem néztem át, a hallgatásos feladatot és a levélírást sem gyakoroltam, bár az utóbbi kettőt hamar át tudom venni. Eléggé tartok tőle, hogy megbukok. :/
2014. dec. 5. 00:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Az érettségim 90 % fölötti lett, mégis tartok ettől most, mert már nem járok órára, és emiatt nem gyakorlom napi szinten a beszédet, csak szövegeket olvasok és hallgatok a neten.
2014. dec. 5. 00:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiség az egész, én sem készültem rá és 80-90% körül lett. Tesómmal együtt mentem, neki is 80% fölött lett, holott ő akkorra már évek óta nem járt suliba, tehát ő is csak filmekből és játékokból hozta amit hozott.
2014. dec. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A felhasználó ***** válasza:
90%os érettségivel nincs miért aggódnod. Nekem is 90 fölötti lett és gond nélkül átmentem. Nekem a hiányzó pontok nagyrésze szóbeliből volt, meg a hallás utáni részből, amikor egy telefonáló akcentusos ember beszédét kellett értelmezni magnófelvételről, és alig lehetett érteni mit mond.
2014. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!