Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek sikerülhet a...

Szerintetek sikerülhet a nyelvvizsgám, ha ilyen rossz eredményt értem el?

Figyelt kérdés

Az ECL vizsgám 51 %-os lett, a szövegértés még rosszabb, igaz, hogy nem is tanultam rá. Április közepén lesz a következő, de most minden nap tanulok és járok egy héten egyszer kétszer tanárhoz. Szerintetek, ha tényleg tanulok minden nap több órát, akkor sikerülhet áprilisban?

Hány órát javasolnátok egy nap, mennyit tanuljak?


2010. márc. 12. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze sikerülhet napi 2-3 óra intenzív tanulással. Én is így csináltam.
2010. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Én is április 17én megyek pécsett ecl-re b2 angolra,

azt csinálom, hogy kidolgozom a tételeket, megtanulom, abból sok midnent tudsz hasznosítani irsábelin is..levélhez stb, és neten vannak hallásértés feladatok is plusz szövegértés ezeket csinálgatom. Ezt tudom javasolni.. ja és ha netán ismertek tudtok valakit aki szintén pécsett megy 17én, plííz irjatok! :)


Sok sikert nekünk! :)

és nézz sok sok sok filmet angolul angol felirattal a mesék nagyon jók, mert ott figyelnek a kiejtésre, helyességre.

2010. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!