Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elveszíthetem az állásomat ez...

Elveszíthetem az állásomat ez miatt?

Figyelt kérdés
Belefáradtam már, hogy kötekednek folyton a cigányok részege, józanul, beszívva, nem igazán van már lelkierőm, hogy toleráljam, viszont segédápoló vagyok, ha egyet megütök önvédelemből, akkor vége az állásomnak is?

2014. dec. 7. 00:33
 1/10 Sátán kutyája ***** válasza:
Ha önvédelemből megütöd, akkor az állásod megmaradna, de az életed nem biztos, mert hamar ott teremne a family és kicsinálna.
2014. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az állásod sem maradna meg, de lehet nem sok csontod maradna ép. A cigányok mindig falkákban verekszenek. Egyedül soha egyik sem mer kiállni.
2014. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha kórházban dolgozol,tudnod kell,hogy kell Erkölcsi bizonyítvány felvételkor. Ha balhézol és rendőrségi ügy lesz belőle, esetleg egy testi sértés,akkor nem kapod meg és nem lesz munkád. Mellesleg ahogy az első hsz írta, nem érdemes velük balhézni,mert tudod,falkában jönnek.

26/L ápolónő :)

2014. dec. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Testi éppségem nem igazán féltem, 1 évet jártam Kickboxra, valamint nem is vagyok valami "fogpiszka" alkat, nekem csak az állásom a fontos, nem az, hogy velem mi lesz :)
2014. dec. 7. 00:42
 5/10 A kérdező kommentje:
2 éve vagyok segédápoló :) erkölcsim tiszta, nem is akarom bemocskolni, de rendőrt hívok, mire kiérnek, eltűnnek egyből, aztán fenyegetőznek, ha újra látom őket
2014. dec. 7. 00:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld őket elkerülni,ne konfrontálódj. Tudom,nehéz én sem bírom ki sokszor,hogy ne szóljak vissza,én is balhéztam velük sokszor (szabolcsi vagyok). De rájöttem,hogy nincs értelme. Egyrészt a legtöbb agyilag zokni, tehát nincs vita,csak harc..primitív véglények. Másrészt nem merülne ki annyiban a dolog,hogy verekedtek,nyersz és kész..tudod,hogy jön a többi. És hiába a kick-box, sok lúd,disznót győz..ha 20-an rád mennek,esélyed nincs. Szóval maradj higgadt,sza.rd le,ez amúgy is jobban idegesíti őket.
2014. dec. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már bocsika, de ugye téged még nem ruháztak meg úgy igazán?? Az én aikido mesterem fekete öves. Ő mindig azt mondja, hogy akármennyire azt hisszük szuper erősek vagyunk, akármilyen öv díszeleg a derekunkon vagy bármennyi ideje járhatunk önvédelmi edzésre, SOHA nem szabad úgy védekezni, hogy többen vannak ellened. Cigányok soha nem egyedül verekszenek, és nem ketten vagy hárman. Hanem 6-8-10-20 cigány vergődik falkába és támadnak rá 1 emberre! Te lehetsz Bruce Lee is ha 10-en neked ugranak. Ahogy a mesterem mondja: Nem mindig szégyen a futás! De ha olyan helyzetben vagy, akkor ne hősködj, hanem találj alkalmat a menekülésre.

Szóval ha te azzal hencegsz, hogy 1 éve kickboxra jársz akkor nagyon nagy az önbizalmad..

De teljesen mindegy: Ha munkád során megversz valakit ha jogos is volt, az állásodnak annyi lenne.

2014. dec. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1 évet:DDDDDDDDDDDDD


Ne is haragudj, de amíg a szúrt seb begyógyítását nem sajátítod el (mondjuk csukott szemmel másodpercek alatt), addig inkább húzd meg magad.


Kötözködésre pedig legfeljebb kötözködéssel védheted meg magad önvédelem néven, úgyhogy az ütésed előre megfontolt támadásnak minősül.

2014. dec. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 év kickbox az valóban lófa-sz.

te a kontrollt és helyzet irányítását nem tudod megtartani,mert határozatlan vagy.

az ilyesmit meg a cigányok,akiknél erő alapú hiearchia működik,azonnal megérzik 1 kilométerről.

én egy könyvet ajánlanék neked-verbális önvédelem a címe.

és a nagyobb kontroll,mind párbeszédben,mind a tetteidben és azt,hogy soha ne magyarázkodj,mert az a gyengeség első számú jele.

ha meg egy cigány gyengeséget érez,akkor hatalomra tör.

2014. dec. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azóta olvasom Barbara Berckhan: Verbális önvédelem című könyvét, elég tanulságos, gyűlölöm az erőszakot, és így elkerülhetem :)
2015. jan. 2. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!