Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, iszonyatosan szenvedek miatta. Mi lenne a legjobb most nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párszor már írtam kérdéseket,lehet hogy egyesek felismernek....én vagyok az a lány aki mindig arról írt,hogy a barátjának fontosabb a munka mint én...


Most karácsonykor kiderült hogy nyáron megcsalt..kapott hajnali 3kor egy smst 1 csajtól..ezek után jött a sírás veszekedés,és barátom telojáról vissza kérdeztem ki az sms küldöje.:erre a válasz.:Kati vagyok nyárrol ,de akkor mind1.

Tehát a barátom csak kinyögte hogy megcsalt augusztusban,elment bulizni a tiszapartra,berugott ,arra fogja a dolgot,de ez hülyeség számot tudott cserélni és a nyaralóig elmenni a csajjal és utánna persze a lényeg.Eleinte azt mondta csak ismizet ennyi volt csak,mondtam h ezt még nagy nehezen de megbocsájtom,de láttam rajta hogy hazudik,így folyamatosan rákérdeztem h ugye volt több is...hát lesetagadhatatta,elmondta...szakítok veled,mondtam...utánna megint hogy nem igaz,csak én ugyis ezt hinném.(közben kérdezte hogy akkor szakítanék-e vele?)..na lényeg a lényeg utánna csak kiderült csak elmondta mi az igazságot.Mondta hogy most váljunk külön menyjünk haza és gondolj am át..De nekem ez túl sok így végett vetettem.Nagyon rosz most minden.mert most december van és ide költözött a mi környékünkre miattam hogy mindent újra kezdünk,meg most már minden rendben lesz,rendezzem nyugodtan be a szobáját(a tesójával és annak barátjával költözött oda)

azt állítja hogy ez 1szer történt meg,és bűntudata volt,és az gondolta ez már úgy se derűl ki,de szerintem talákozgatott vele,de akkor minek jött a seggembe?már bocsánat.Augusztusban amikor megcsalt azután pár héttel szakítottam vele,más okbók,akkor még nemt udtam mi a helyzet.és ő könyörgött hogy ne hagyjam el,kincsem csillagom...stb

Nagyon kivagyok,ma voltam a cuccomért kértem h ne legyen otthon nem isvolt.össze szedte a cuccom,semmi kis levél h bocsánat vagy valami...a kis karácsonyfám is amit neki vettem hogy valami hangulat legyen ,azt megtartotta,ott világított..na mind1

Majdnem 3 év veszett oda.

Az emlékek forognak körülöttem,de mostanában pontosabbab fél éve csak szenvedtem..

öszinte leszek,szerelmes már em vagyok de szeretem és fáj,de ilyet szerintem nem szabad megbocsájtani,kitudja mit hazudhatott még.olyan őszintén tudta hazudn hogy soha nem csalt meg nem is tenné,imád engem,de mégis,őaz italra fogja.Igazából azt szeretném ha teperne írna smst próbálna hívni mint régen,de semmi kül.Jó lenne tudni hogy szenved.Miattam neki soha enm kellett.Neki nincs senkije olyan családba került be én általam amibe soha nem fog,az első szülök voltak akik beszéltek vele normálisan,itt aludhatott minden hétvégén,szerette őket,apuval itt dolgozott,eljött nyaralni,vendégség,rendezvények..és ezt elrontotta.mesélte hogy soha nem volt életébe ilyen jó családban ,nem fogadták így soha.El kellet volna gondolkoznom hogy vajon miért is?!.

Szinte senkije sincs,csak egy bolond anyja aki kisemmizte,utálják 1mást,egy tesvére csak de annak is van barátja majd rájuk mászik,de az se tud róla semmit,és egy alkoholista barátja.Ez az ember hazugságokban él,már szinte ő is elhiszi amit hazudik.É hittem neki.Mégis hiányzik,de nem szabad vissza mennem.Az első komoly kapcsolatom.

Igazából az lenne a kérdésem mi lenne nekem a legjobb ,pszichológus vagy nyugtatók?valami kell ,mert ezt nem bírom,nagyon fáj,nem tudok enni,csomó van a lelkembe,.Olyan tanácsokat nem szeretnék hogy járjak bulizni,mert azt abszolúlt nem akarok,attól még rosszabúl lennék.Nem vagyok barátkozós típus.Vannak barátaim persze akikre számíthatok.Nagyon érzékeny ember vagyok,.Most már nem tudok hinni senkiben,ő olyan jól hazudott nekem.Nincs olyan fiú ,férfira tervezem,megtalálni az igazit,minden normális embert ezt szeretné,de én nem próbálkozni kapcsolatokkal,létezik olyan férfi akiben meglehet bízni?van ilyen?aki leköti magát egy életre valakivel és soha nem kíván meg senkit?annyi az elválás mostanásg még gyerek melletett is,olyan családot akarok mint az enyém.Félek hogy nem találom meg az IGAZIT.Lezsek vajon újra szerelmes?Talán jobban mint valaha?Mert itt azért nem éreztem csak eleinte.Annyira szeretném látni hogy igen,ő is szenved most(nem azért írom mert vége lett,de a testi kapcsolatban már éreztem azt a mámot ami eleinte volt,csak megtörtént,és kész,)de mind1 akkor is fáj .

Ezért írok le mindent ilyen zavartan.mI lenne nekem most jó?mindig ő jár a fejemben.KI tudna ,vagy MI tudna nekem most segíteni,.Vagy azis lehet hogy hónapok vagy évekmúltán újra együtt?de akkor már lehet hogy nekem nem kell,vagy neki én,ha nem keresne én sem.Attól is félek hogy nem bírom ki és ezek után felhívom majd gyenge pillanatomban.Egyedül vagyok..koliba is csak sírni fogok mindig és mindig,minden este beszéltünk és az sem lesz már.Azt is tudom hogyaz életben vannak ennél nagyobb próblémák,hisz ez minden napos,de nekem most ez rossz,nagyon

Kérlek segítsetek

akár egy jó pszichológus telefonszáma,vagy valami.

FÉLEK!

íRJATOK!


Évi(21)


U.i.:Ráadásúl még ugy nézki hogy itt marad ,itt lakik majd,de bele őrülök ha majd mással látom,főleg mostanság.


2007. dec. 27. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Sajnálom, hogy ez történt veled, de ugyanakkor szerintem iszonyú nagy mázli, hogy kapta a barátod azt az sms-t karácsony este, amiből minden kiderült... Igaz, kellemetlen, hogy éppen a Szeretet ünnepén, de próbálj a dolgok mélyére látni! NINCSENEK véletlenek - az se volt az, hogy ilyen sok idő után lebukott a barátod. Józan ésszel belegondolva szinte semmi esély nem volt rá, hogy ennyi idő után kiderüljön ez a titok. De mégis kiderült. Ez egy Jel volt. Ha nem derül ki, te most is "boldogan" élnél egy hamis kapcsolatban, ami előbb-utóbb nagy valószínűséggel egyébként is véget ért volna.

... Talán hülyén hangzik, de lehet, hogy ez a te karácsonyi ajándékod. Most szenvedsz, de hosszútávon minden jóra fordul, hidd el! A jellemzésed alapján a barátod - nincs mit szépíteni - egy gerinctelen alak. Lehet, hogy ő most nem szenved annyira miattad, mint te ő miatta, de hidd el, ilyen jellemmel pofára esik majd ő is!

Gondolj úgy magadra, mint egy szerencsés emberre, és tudd, hogy egy sokkal jobb fiú érkezik majd az életedbe - és ha ezt elhiszed, így is lesz!

Sok sikert!

2007. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nyugtatót semmiképp sem javasolnék, ahhoz fiatal vagy! Pszichológus, az lehet jó választás. Vagy egy megértő barátnő. Akivel beszélhetsz. Az hogy a közeledb költözött, tényleg megnehezíti a helyzeted. De hidd el, csak addig bánkódsz majd utána, amíg találsz egy sokkal jobbat. És ahogy elmesélted, ennél csak jobbat fogsz majd találni.
2007. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Ne szomorkodj, fel a fejjel, és nemsokára majd te magad fogod összetenni a két kezed hogy megszabadultál egy tetű pasitól. Nem szabad egyetlen könnyet sem ejtened utána mert ha ő látja hogy szenvedsz annál önelégültebb lesz. Bátran magabiztosan nézz vele szembe ha találkoztok, nem érdemli ő meg hogy sírj utána.

Majd eljön egyszer valaki hozzád is aki igazán fog szeretni és megbecsülni, a tenyerén fog hordozni.

Fiatal vagy, lépj tovább, keress magadnak kedvenc időtöltést, menj emberek, barátok közé, és ne rágódj állandóan a múlton mert tönkre fog tenni.

Most biztosan nagyon rossz, sírj át egy -két éjszakát, de ne többet, mert te többet érdemelsz, és fel ne hívd telefonon, mert ő annál szemetebben fog veled viselkedni!!! Ne tedd ezt magaddal!!

Hidd el sikerül, csak bízz magadban!!

Amarilla

2007. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
89%
Velem is hasonló történt csak nekem jött egy srác és ő is átvágott...Rengeteget sírtam de nagyon makacs voltam és leszögeztem,h PASI UTÁN NEM FUTOK.Nehéz volt,de mindig ez az idézet lebeg/lebegett előttem:Nem az az erős aki soha nem bukik el,hanem az aki mindig föl tud állni!!!
2007. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
85%

Szia!

Először is nagyon sajnálom,hogy ez történt,mondhatni majdnem egy cipőben járunk.Tudom mennyire szenvedsz,mennyire fáj.Én szabályszerűen belebetegedtem.Lassan 4 hónapja,hogy vége,nem tudok róla az égvilágon semmit.ELeinte mindenki azzal vigasztalt, hogy majd az idő segít,de nem hittem benne.Mondtam,hogy nekem ne a hülye,bölcs tanácsaikkal segítsenek,hanem kézzel fogható segítséget adjanak,mert megfulladok!Az őrület szélén álltam,próbáltam a nyugtatót,de nem használt és beláttam,hogy értelme sincs.Fogom én roncsolni a szervezetemet holmi nyugtatóval,mert egy gerinctelen féreg összemerte törni a szívemet??! Na azt már nem!Te is felejtsd el gyorsan,vannak ennél hatékonyabb módszerek is a szerelmi bánatra,a "gyógyulásra.Én nem is gondoltam volna,hogy belelehet betegedni egy-egy csalódásba,azt pedig főleg nem gondoltam,hogy képes enyhülni a fájdalom.pedig igenis képes,bár tudom ezt most te is elképzelhetetlennek tartod,mint ahogy én is annak tartottam alig 1 hónapja.Nagyon szeretnék segíteni neked,mert tudom mennyire szenvedhetsz,iszonyú érzés,de nem éri meg hidd el.Félned pedig nincs mitől,neked sikerült "emberként" kiszállni ebből a kapcsolatból...,viszont ő ugyanezt nem mondhatja el magáról,sem most,sem máskor.Annyi mindenttudnék neked mondani,tanácsolni,hisz én most jártam végig ugyanezt,csak itt nem jó...több okból is.Úgyhogy, ha úgy gondolod,folytathatnák ímélben.


Addig is minden jót!

2007. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Szia Évi!


21 vagy,akárcsak én.3éve voltál ezzel a palival.Azt írtad,h családot szeretnél már.Nyugalom.Ez a pasi nem volt arra való.Majd eljön az ideje annak is,h megismerd azt aki kell.

Sem a nyugtató,sem a dilidoki nem jó megoldás.Ami nekem ilyenkor segített az az volt,h napokig sírtam,alatt voltam,és olyan 1-2 hónap múlva kikecmeregtem a lelki zűrből,bár sokáig tüske maradt bennem.Az,h most nem tudsz bízni,meg úgy érzed,nincs egy pasi sem akiben meg lehet bízni,az teljesen normális érzés.Az igazii meg úgyis ott és akkor lesz,amikor neki kell,hisze ezért igazi:)(Én egyszercsak kaptam egy e-mailt egy idegentől,h tanítsak neki meg vmit.Nemsokára esküszünk.)

Tessék szépen lemenni a depi legmélyére,h csak felfelé legyen út!

2007. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
szia!sajnos jópár hónapig fog fájni a dolog s meg fogod járni a poklok poklát, mert hiányozni fog. De utána rájösz, hogy ő veszített veled, s te jobbat érdemelsz ennél a pasinál. S később fogsz is találni 1 olyan férfit aki szeretni fog jobban téged, s akiben meg lehet bízni!!! Én másfél éve éltem át ezt, s utána megbetegedtem, 2 hónapig nem állt el a menszeszem. Aztán elkezdtem ismerkedni ilyen rossz állapotban másokkal is, sokat bezsélgettem pl 1 fiúval, aki segített abban, h meghallgatott s sokat megnevetett, s meggyógyultam. Barátok lettünk s vagyunk azóta is, nem ő az igazi, de nagyon sokat számít nekem. Remélem te is találsz ilyen embereket! Meg az igazi nagy Őt is!
2007. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Szia!Látom, te is belefogtál egy ilyen gerinctelen tetüt, ne bánkódj miatta, nem éri meg!Ne hari de nem szeretett ha megtetet és még csak be sem vallotta, gondolj beel milyen szar lenne ha már megesküdtök, ott vagy a nygy érzelmi nyugidban hogy neked milyen szupi és megtudod ezt vagy a következőt!Mert ahol egy rinygó ott több is!

Ne bánkódj, a gyógyszert felejtsd el, én meleg tejcsit ittam elalvás előtt és jobb mint a bogyó,sírj, egy idő után már sírni sem tudsz mert rájössz hogy aki ilyen egy könnyet sem érdemel, én tudod mit ajánlanék még?Írj naplót, írd ki magadból amit érzel, gondolsz, kevesebbe kerül mint egy agyturkász!

Ne aggódj, fiatal vagy, én már aggódok mert én ezt nem mondhatom el magamról viszont most derült ki hogy a két éves kapcsolatomban mindvégig hülyére vetek, majd lesz valahogy.

Nekem is van egy pár személy aki meghallgatott-meghallgat, tanácsot adott és ad, volt olyan is aki megunta hogy feszt sírtam, szenvedtem de ez nem is volt igazi barát, jobb is ha vége.Van jelenleg is egy srác aki lelkileg segít, régen együüttjártunk de nem jött össze a dolog, de azóta is találkozunk és istenit beszélünk, minden hülyeségem ellenére.

Most legyenek fontosak a barátaid, rá se hederíts az exedre, fel ne hívd én köszönni se köszönnék!

2007. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Draga Evi,


En kozel egy tizessel voltam idosebb nalad, mikor velem is megtortent ami veled...nem lehet szepiteni, nagyon faj. En egy hetig nem ettem es 5 napig nem ittam semmi nem ment le a torkomon mar csak akkor mikor vattat kezdtem kopni es a sajat erdekemben muszaj volt folyadekot venni magamhoz. A barataim mind segiteni akartak, hogy ne legyek egyedul de en egyedul akartam lenni....

Evi ha megcsalnak az egy rohadt szemet megalazo erzes es nem mulik el... 3 ev eppen eleg ido ahoz, hogy megszokj valakit, hogy folyamatosan jelen van az eletedben es hozza tartozol. Meg csak 21 eves vagy...nem 30 mint en voltam!!!!

3 ev telt el az en csalodasom ota es tudod hosszutavon en kerultem ki "gyoztesen" ami persze nem vigasztal. Azonban talalkoztam azzal aki megbecsul es szeret ahogy vagyok es teljes, boldog az eletem - hamarosan ferjhez megyek.

Most nagyon szar es meg az is lesz egy darabig ezen csakis az ido es semmi mas tud segiteni.

Jol tetted, hogy szakitottal aki egyszer csal, az maskor is fog. Ilyen esetben sosincsenek valaszok a miertekre.

Kivanok neked kitartast erot ahoz, hogy legy jo magadhoz!

Hogy megtalald aki igazan szeret, megert es vigyaz rad!

Boldog 2008-at!

2007. dec. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia

Most tudtam csak elolvasni a kérdésed pedig már több mint 2éve írtad... Mi lett végülis?

2010. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!