Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érzelmileg zsarol a párom,...

Érzelmileg zsarol a párom, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Lassan 7 hónapja vagyunk együtt, sok mindent megéltünk.

Részemről a rózsaszìn köd elszállt, tisztán látom a problémákat.

Én sem vagyok egy tökéletes ember, de azért mindennek van határa.

Távkapcsolatban élünk, ami nagyon...,nagyon nem könnyű.

Elvárja, hogy mindenről számoljak be, ellenben ő nem mond semmit. Minden másra van pénze, ellenben a szülinapomra még egy (utcán leszakított) virággal sem lepett meg. Az exét, akit nem is szeretett, ráadásul egy kis K volt, hamarabb bemutatta.. Ha ki merem nyitni a szám, h pl. én nem mehetek bárba, ő meg a megkérdezésem nélkül, tényként közli, hogy megy...(stb), csúnyán beszél velem.

Régen édesanyám sokszor bánt így velem, talän ezért sem tolerálom az egyáltalán nem jogos csúnyán beszélést.

Már múltkor mondtam neki, hogy én nem az exei közůl való vagyok, én normális bánäsmódot kérek. (Fóleg, hogy ki van nyalva a segge.) Szóval mondtam, hogy ennek egy idő után vége lesz így... De sírt, mondta, hogy nagyon szeret... ,és hogy tablettákat venne be, ha szakítanánk.

Kicsit több, mint 1 hét telt el ezóta, a mai nap katasztrófa volt! Már a fejem is fáj a sírástól meg a stressztől.

Csak az esti gondot mondom, ugyanaz a sörös dolog.. Csúnyán beszél, rám nyomja a telefont. Én a szobámban szomorkodok, majd 20 perc múlva hív, és Ő természetesen nem beszélt durván. Közli, hogy egy buszon van és nagyon szeret. Erre mondtam, hogy oké, később beszélünk, szia. Nem sokkal később hív, hogy azt sem tudja hol van, nem is érdekli, mert én nem mondtam, hogy szeretem. Beszéltünk, mondtam, hogy kell kicsit gondolkodnom, hogy folytassam-e vele.. Hallottam, hogy elérzékenyült, és mondta, hogy most mondjam ki, hogy mi lesz, mert ha szakítunk, akkor ó máris ugrik a Dunába..


Szeretem, de mindennek van határa...

Nem tudom, mit csinäljak. Kihasználja, hogy jó ember vagyok, mert nem szeretném, hogy baja essen.


Mindjárt meg fog csörgetni, hogy hívjam vissza. (mert hazaért) Sokszor teszek a telójára pénzt, amit inkäbb a bátyjära használ el (és kettőnk közül ő keres pénzt).... Nem mintha nem lenne rá pénze, sokat dolgozik, de meg is fizetik. Eddig túl sok mindent tettem meg érte..viszonzatlanul


U.I. Lányok! Nagy igazság, hogy sose mutassätok ki egy fiú iránt érzett őszinte, mélyről jövő, igaz szerelem érzését ; és ne adjátok ki a lelketeket. Onnantól kezdve, hogy ezt a másik fél látja, érzi, nagy valószìnűséggel visszaél vele..


2014. dec. 8. 21:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ettől a sráctól ne várj el semmit! Sose lesz veled őszinte és neki csak arra van szüksége,hogy legyen egy balek akit úgy rángat ahogy ő akar.Felesleges,időpocsékolás már az is,ha vele szóba állsz.
2014. dec. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!