Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a pár egyik fele gazdagabb,...

Ha a pár egyik fele gazdagabb, mint a másik, akkor annak a kapcsolatnak van jövője?

Figyelt kérdés
Nehéz elfogadni vmelyik félnek, h a másik rosszabb, vagy jobb sorban van, egy idő után kibukik, nem?

2014. dec. 9. 23:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én igyekszem tenni érte, h többet keressek, nem ez a gond, hanem az, h ő most keres már, én meg sz**t se keresek még, s ezt vagy nem képes elfogadni, h nekem nem megy még a szekér, vagy nem tudom, h mi van, de 8#-nak vmilyen szinten igaza van, nem csak ez a probléma, sok dolgot elrontottam sajnos. De sajnos ez is szerepet játszik vmilyen szinten, akárhogy is nem ismeri be a gazdagabb fél.
2014. dec. 10. 20:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem a pénzzel van itt a baj, hanem azzal, akit szereztél magad mellé.


Ha ez a lány szeretne nagyon, nem szólna be, hogy nem szervezted meg jól a pesti utazást. El kellett volna vinned kávézóba, étterembe, vásárolni.


Ha ez megvolt, akkor tényleg nagyon anyagias. Miért nem kölcsönöztél ki egy idegenvezetőt neki? XD

2014. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát ez a része tényleg nem volt szép sztem se tőle, de nem akarja felfogni, akárhogy írom neki, még ő van felháborodva basszus, meg az utazást sokkalja, amit tett oda. Nem mintha én nem utaztam volna egyáltalán azért a taliért.

+ sztem egy távkapcsolatnál pont lesz**ja az ember, h mit csinál, ha ritkán látja a szerelmét, akkor annak örül, h látja legalább. Legalábbis részemről így volt, s ezt még mindig normálisabbnak látom vmiért.

2014. dec. 10. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!