Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen előnye és hátránya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnye és hátránya lehet egy olyan kapcsolatnak, ahol az egyik fél tapasztalt, a másik meg teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Ha lehet kort is írjatok!
2014. febr. 7. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A tapasztalatlanabb eleinte nyilván nem fogja magát könnyen adni a szexet illetően. Ha lehet akkor segíteni, támogatni kell majd őt. Megfelelő odafigyeléssel szinte lehet ezt is hozni.

Előnye viszont igencsak kevés van, talán annyi hogy tanultok egymástól. Amit persze később tovább is vihettek a párkapcsolatotok során. Remélem tudtam segíteni. 19F

2014. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előnye az, hogy a tapasztalt irányt tud mutatni a tapasztalatlannak. Jobb, ha a fiú a tapasztalt, mert általában neki is kell dominánsnak lenni egy bizonyos szinten. Neki kell határozottnak lenni és biztonságos nyújtani a lány számára. Ez az ideális nagyjából.


Ha mindketten tapasztalatlanok, akkor annak megvan a maga veszélye. Előfordulhat, hogy elbénáznak mindent és arra a kapcsolat is rámegy. (személyes tapasztalat) Szóval az a jó, ha legalább az egyik személy tapasztalt. F/21

2014. ápr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz tapasztalatlan alatt? Mert pl én nem vagyok szűz, viszont csk két pasival voltam.
2014. ápr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előnye pl. az, hogy a tapasztalt könnyen le tudja nyűgözni a másik félt. Kevesebb tapasztalat, kevesebb elvárás.

Mindkét esetben van egy bája ennek a bevezetésnek, bár minden kapcsolat más, ki kell mindig tapasztalni újra és újra.

2014. ápr. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!