Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 éves vagyok és teljesen...

14 éves vagyok és teljesen boldogtalan es onbizalomhianyos. Mar 14 evesen csak az alakommal foglalkozom semmi massal es teljesen kovernek erzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval mint mondtam 14 eves vagyok 150cm 43kg, sokan mondjak hogy ez normal test dr nem az. Van hasam,combom es vadlim. Ez nalam kihat mindenre van amikor a suliban ulok es nezek es nem beszelek senkivel, minden osztalytarsam ott eszi elottem a milka csokit tomeg szamra en meg csak nezek mert kovernek erzem magam, es ezt feledtetni szeretnem magammal hogy enis vegre boldogan egyek es meg ne foglalkozzak ezzel hogy mennyjre hizok tole. Mit tegyek?
2014. nov. 23. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi a baj azzal, ha esetleg húsosabb vagy, mint a többiek?
2014. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat sok minden. Tee tudnal lenni egy olyan kozonsegben ahol csak te erzed magad kovernek? De szerontetek nincs baj azzal? Es ha en egy fiunak sem fogok kelleni?:(
2014. nov. 23. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a telefonod!


a droid erre is képes :D

2014. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs baj ezzel. 150 cm-hez a 43 kg nem a "kövér" kategória.


Tolongani fognak később a fiúk érted.

2014. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

A lényeg az hogy nem tudsz nem a legszebb lenni..:)

A facebookon mindenki kirakja élete képét, némi photoshoppal kiegyenlítve az adott "hibáit"

A tv-en és plakátokon, reklámokban olyan embereket látsz akik 2 órát ültek a sminkben, hogy legyen valami életképes arcuk..:)

Nem kell híznod vagy fogynod...ugy vagy jó ahogy vagy.

Zárdj ki mindenkit és légy olyan hogy magadnak megfelelj.

Szabad vagy...:D

2014. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!