Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan szoktatok buli...

Ti hogyan szoktatok buli előtt/közben inni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem tudok valami rendszert kitalálni. Hogy, mit, mikor egyek ivás előtt, mennyit igyak buli előtt, aztán milyen időnként buliban? Meg mikor már érzem, hogy üt, akkor abbahagyom, mikor már kicsit késik a látás, akkor nem iszok egy ideig, de akkor még nem vagyok teljesen felszabadult, pedig akkor már félek, hogy baj lesz, ezért nem iszok.. Ti hogyan szoktátok? 18F
2014. dec. 14. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egy idő után elborul a rendszer.

Annyit tudok mondani hogy soha ne igyál éhgyomorra.

Egy jó nagy kanál zsírt nyeljél be ivás előtt... 18/f

2014. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Előtte is közben is utána is

Tökmindegy mit eszel, csak valamit küldjél be előtte, aztán addig igyál amíg jólesik.

2014. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én sosem alkoholizáltam túlságosan, de ha volt olyan buli, akkor előtte ettem egy picit töményebb kaját (akár spagetti is lehet, alényeg, hogy egyél valamit). Utána mindig annyit ittam, amennyi jól esett. Tehát, ha már nem esett jól, nem erőltettem.

Közben próbáltam vizet is inni, lefekvés előtt pláne minnél több vízet, hogy ne legyek annyira másnapos.


Nekem nem kell alkohol, hogy felszabadultabb legyek, csak jó társaság.

2014. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én a jó társaságot próbálom kompenzálni az alkohollal, mert egyedül én vagyok köztük az, aki képes elkezdeni mindent, aki nem fél belevágni, aztán még kéretik kicsit magukat, ezért nem tudok csak úgy felszabadult lenni.

Én nem szoktam másnapos lenni, de egyszer betegen behánytam, ezért csak a hányást utálom.

2014. dec. 14. 15:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, tanulj meg hányni, és amikor már rézed hogy kezd több lenn ia pia, mint jobb, akkor menjél el és hányjál egyet. Egyből jobb lesz és mehet tovább a buli hajnalig.
2014. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De akkor kicseszett büdös leszek és elzavarnak a nők a *csába.. :D
2014. dec. 14. 15:12
 7/14 anonim ***** válasza:
A hányás gusztustalan, addig nem is kellene eljutni.
2014. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát mert eleget kell inni hozzá hogy elnyomja a szagod.
2014. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is akarok sosem, erről írtam, hogy próbálok egy szint felé nem eljutni.
2014. dec. 14. 15:15
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó: most ezt nem értem? Mi az összefüggés a hányásszag meg a pia mennyiség között?
2014. dec. 14. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!