Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek 14 évesen gáz inni?

Szerintetek 14 évesen gáz inni?

Figyelt kérdés
Most lesz a szülinapi bulim, (14 leszek) és elmegyünk szalonnát sütni, a barátaimmal. Szerintetek fejenként 1 sör (lányoknak somersby) elfogadható? Szüleim nem tudják, hogy vinnénk, de 1 az nem olyan sok? nem ?

2014. júl. 21. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Felőlem 2 dobozzal is megihatsz kisp.cs, senkit nem érdekel.
2014. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem attól lesztek menők hogy elkezdtek inni! Ilyen hőségben amúgy sem ajánlatos.
2014. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
1-1 sör nem gáz. De nehogy vedelés legyen belőle, mert az ciki. Meg erősebbet se igyatok.
2014. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
csak nehogy ez elrontsa a bulit... jobb volna kihagyni, mert ilyenkor mindig akad egy-egy mértéktelen és abból meg baj lesz. Anélkül is jó lenne ez, együtt lesztek, nevetgéltek, örültök egymásnak. Jó szórakozást, boldog születésnapot!
2014. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
én sose bírtam a piát párszor 3 cent vagy 2 sör és már nem vezetek csak áramot
2014. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Igen, igen gáz.
2014. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi még nem gáz. Egy sörtől ha senki nem 40 kiló vasággyal (kisebb test --> nagyobb hatással van rá az alkohol) vagy viseli rosszul az ivást akkor nem lesz baj. De erősebbet tényleg nem ajánlanék, egy idióta haverod se hozzon házipálinkát meg ilyeneket, mert az üt, és ha kis 14 évesek kezébe kerül akár detox is lehet a vége. De csak nem vagytok hülyék. Beszéljétek meg ki hoz, kinek ófej a szülő és veszi meg, dobjátok össze a pénzt, és senki ne vigyen mást.


Viszonyításképp: A sör kb 4%-os alkoholtartalommal rendelkezik, a vodka 40 körül. Minél nagyobb annál nagyobbat üt. A Somersby-nak megnéztem 4,5%, nem vagyok büszke rá meg semmi, de házibuliban én azt ittam, amikor már józanodtunk, mert ott volt és szomjas voltam, de már nem akartam részegebb lenni.


Na csak ügyesen, és boldog szülinapot! :)

2014. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. júl. 21. 20:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi. Én 15 évesen ittam először, de mindig mértékkel. 1 barátomon kívül mindenki tudta a mértéket, és sohase volt gáz. Az az 1 pedig minden bulit egy-két órán át élvezett majd hányt és aludt.
2014. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

hát te tudod, de gáz! én már a 7éves szülcsinapomon ittam, te meg csak most kezded.....ez gáz

12/l

2014. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!