Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan szoktatok buli...

Ti hogyan szoktatok buli előtt/közben inni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem tudok valami rendszert kitalálni. Hogy, mit, mikor egyek ivás előtt, mennyit igyak buli előtt, aztán milyen időnként buliban? Meg mikor már érzem, hogy üt, akkor abbahagyom, mikor már kicsit késik a látás, akkor nem iszok egy ideig, de akkor még nem vagyok teljesen felszabadult, pedig akkor már félek, hogy baj lesz, ezért nem iszok.. Ti hogyan szoktátok? 18F
2014. dec. 14. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az hogy a pia mennyiség arányában egyre erősebb szagot tesz rád, ami egy idő után elnyomja a hányásszagot.


Te most azt mondod hogy az a bajod, hogy előbb érzed veszélyesen rsézegnek magad, mint felszabadultnak. Annyiból áll a dolog, hogy nem balesetből, hanem magadnak elmész, kihánysz, bekapsz valami cukrot és mész vissza és simán tudod folytatni.

2014. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Aha, értem, köszi.
2014. dec. 14. 15:27
 13/14 anonim ***** válasza:

ritkán iszom, nem vagyok hányós, de velem az szokott lenni, hogy mikor még nem ütött be annyira, de azt érzem már sok, akkor iszok még egyet (1:3 vodka-n szoktam) és aztán jótérzek (és semmi bajom)

eddig meg lassan szoktam eljutni, 2-3 óra alatt

(de gondolom mindenkinek más, tapasztald ki)

meg valami kuki, ropi, süti szokott lenni, ha olyan a buli, akkor vegyetek és ha úgy érzed kezdd el enni

2014. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azokban a diszkókban nem szoktak árulni kaját, csak pia van, semmi más, meg talán csoki, de még sosem láttam kirakva, mondjuk nem is figyeltem.. Szerintem viszek majd rágót, és, ha kell meghánytatom magam, aztán folytatom tovább, rágóval, meg viszünk parfümöt is, azt pedig kabáttal együtt leadjuk..
2014. dec. 14. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!