Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lett olyan nagy divat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett olyan nagy divat, hogy a mostani 14-15-16-17 éves lányok 25-32 éves "férfiakkal" kavarnak, vannak együtt?

Figyelt kérdés

Manapság MINDENHOL ezt látni. Mit akar egy 28 éves egy 17 évestől? És mit egy 17 éves egy 28 évestől? Nem találnak manapság korban hozzá illő társat?


17 éves lány vagyok, és van egy 18 éves baratom, akivel 1 éve vagyunk együtt. Körülüttünk majdnem mindenki idősebb pasival van, és ezek a párocskák folyton cukiznak, meg jajj olyan aranyoskák vagytok. A korombeli lányok, úgy néznek rám, mintha ők már olyan élettapasztaltak lennének, mert van egy 3ö éves férfi mellettük. Egesz nap azt hallgatom az osztalyba, hogy miket csinálnak a párjukkal az ágyban (sok esetben nem csak az ágyban) Nem mondom én sem vagyok az a szentike, de én azzal csinálom, akit szeretek, és semmiféle képpen nem kürtölöm szét. 16 éves osztálytátsaim orálra akarnak tanitani. -.-" Te jóóéég, már 14 éves korukban is ugyanez volt. Mi lett itt gyerekek? :(



2014. aug. 6. 07:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát Öööőő...merre is találni ilyeneket? xDDDD
2014. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesirasért, de javit ki mindent ez az okostelefon...
2014. aug. 6. 07:38
 3/21 October15 ***** válasza:

Te véletlenül a pasijukat nem úgy hívják, hogy hmm pl: Solid Snake ?:D Oké ez kétértelmű lett.. :D

Kicsit másként: létezik egyáltalán?:)

Amúgy pasi szemszögéből 2 dolog lehetséges: vagy annyira gyopár, hogy 17 évesnél idősebb nők nem viselik el vagy szimplán könnyű .. most mit szépítsek pina kell neki.

2014. aug. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez rendben is van, de úgylátom a mai lányok is nagyon kaphatók erre.
2014. aug. 6. 07:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

azért ne higgy el mindent, kicsit felturbózzák azokat a sztorikat, hogy "menőbbek legyenek" a tapasztaltságuk miatt

persze ez akkor se jó, de nem tudsz mit csinálni vele

2014. aug. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
nyugi, nálunk ez durvábban megy 17/L és gimnáziumba járok :)
2014. aug. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 October15 ***** válasza:
100%
Most tényleg.. csak én jártam kulturált gimibe ?:D Vagy 22 évesen már kezdhetem a bezzeg az én időmben szöveget?
2014. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
biztosan vannak még normális osztályok de az nagyon ritka,mert az a baj hogy egy 30 fős közösségből 2 legalább biztos hogy k***a :(
2014. aug. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt én is megfigyeltem már, h 26 éves vagyok, ennyinek is nézek ki, de 14-18 évesek kezdenek ki velem szó nélkül.

Jah és h tudd, miért is hagynék ki egy jó kis szexet?

Egyáltalán nem csak a szájuk jár....

2014. aug. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam ilyen idős, akkor is ez volt. Majd kinövik, vagy nem. Nem kell itt apokalipszist vízionálni.
2014. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!