Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más fiúkkal/férfiakkal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúkkal/férfiakkal is előfordul, hogy tetszik nekik egy lány, de valamiért nem mutatják ki egyeltalán? Nálatok miért van így?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, hogy mit kéne mutatnom. Rózsákat kéne szórnom előtte az úton? Kismillió csaj van, akit megdugnék, ha mindegyiknek látványosan kimutatnám, akkor jogosan egy primitív baromnak tartanának.
2013. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kimutatáson annyit értek, hogy pl. kedves és mosolyog rá az adott fiú és nem ilyen drasztikus dolgokra, hogy vonósnégyes, meg hasonlók...
2013. máj. 25. 17:53
 3/15 laci911 ***** válasza:
Ez közre jàszhat az is , hogy szűz a fiú ami nagy bonyodalmat is keríthet . Félelem a nőktől , hogy vissza utasítjàk vagy mert még nem tapasztalt tehàt nem volt baràtnője . Nézéséből ki lehet tapasztalni persze ha tényleg nézni és nem csak megméri . Én csak annyit kérdeznék vissza ha egy làny mosolyog és nézz is tehàt nem nézz félre a szinpàtia vagy csak tetszek neki ?
2013. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet szimpátia is és tetszhetsz is neki, szerintem ennyiből nem lehet biztosra tudni, kellene ismerni a körülményeket.
2013. máj. 25. 20:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert sok lóvé és sportkocsi nélkül esélyem nincs.
2013. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon szánalmas, mikor a férfiak ilyeneken siránkoznak, lehet, hogy inkább ezért nem vesznek észre.... Ez elég földröh ragadt gondolkodásra utal, nem minden lányt csak a pénz, meg a sportkocsik érdekelnek, engem sem például, sőt, ha már kocsiknál tartunk, még a márkákat sem ismerem, annyira nem érdekelnek...
2013. máj. 26. 18:35
 7/15 A kérdező kommentje:
*földhöz
2013. máj. 26. 18:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Alacsony, sovány srác vagyok, kinek is kellenék? Akkor meg minek égessem be magam azzal, hogy kimutatom a csajnak, hogy megdugnám.
2013. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

"Kedves utolsó! Nagyon szánalmas, mikor a férfiak ilyeneken siránkoznak, lehet, hogy inkább ezért nem vesznek észre.... Ez elég földröh ragadt gondolkodásra utal, nem minden lányt csak a pénz, meg a sportkocsik érdekelnek, engem sem például, sőt, ha már kocsiknál tartunk, még a márkákat sem ismerem, annyira nem érdekelnek..."


Kedves kérdező! Akkor most azt is magyarázd meg pls, hogyan lehetséges az hogy az összes pénzes, sportkocsis pasasnak jut szép barátnő, adott esetben nem is egy, hanem legalább 4-5, egymással is csalják őket, de ennek ellenére se hagyja ott egyik csaj se őket.

Nos? Érdeklődéssel várom a cáfolatot.

Az pedig, hogy mi szánalmas, és mi nem...nos, ha már ilyen nagy szavakkal dobálózunk, szerintem meg az a szánalmas, hogy nektek csillagászati elvárásaitok vannak, legyen a pasas gazdag, szép, okos, magas, hűséges, odaaadó, meg kiskutyafäsza karikára vágva, és igazából mi a francért!? Hogy hetente egyszer blazírt fejjel szétrakjátok neki a lábatokat? És akkor lehet csodálkozni, miért járnak a pasik prostihoz...

Jöttök itt a lózungjaitokkal hogy önbizalom, kisugárzás meg lófütty, oszt az első pénzes, sportkocsis pasassal leléptek. Álszent, sunyi szövegből még ma is kijut nekünk bőven, köszi.

2013. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te egy nagyon csalódott ember lehetsz, de kérlek, ne általánosíts! Nem tudhatod, hogy én mit várok el egy férfitól, meg azt sem, hogy milyen vagyok és milyenek az elvárásaim, mivel nem is ismersz. Nem fogok neked itt magyarázkodni, különben is eléggé eltértünk a kérdésem témájától.
2013. máj. 27. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!