Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem stimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem stimmel valami azokkal a huszonéves "férfiakkal", akik tizenéves kis tinikre hajtanak?

Figyelt kérdés
Mostanában mintha divat lenne ez. És úgy vettem észre azért, mert egyre több az életképtelen pasi. Fiatalabb kislányok közül könnyen megkapnak egy szebbet, mert nekik már az is elég, hogy a fiú sokkal idősebb. Hogy felnőtt jó nőt megkapjanak, ahhoz már kezdeniük kellene magukkal valamit. Külsőleg is és belsőleg is. Egy normális, érett nőnek (de még a huszonévesekre gondolok) vannak azért jogos elvárásaik, de nem a ház meg az autó. Hanem, hogy egy férfi tudjon férfiként is viselkedni, legyenek céljai, amikért nap mint nap küzd, hogy tisztában legyen önmagával és legyen pár értelmes gondolata a világról. A tiniknek meg elég, ha a korukkal jönnek és megdugják őket, az már mindegy hogyan, a minőség az nem számít. Ezek a fiúk hihetetlen szerencsétlenek, egyszerűen képtelen mit kezdeni egy felnőtt nővel, és próbálják elhitetni mindenkivel, hogy hát a huszonéves nőkkel van a baj, mert ilyenek meg olyanok és sokkal jobbak a kicsik. Nevetséges.

2014. jan. 21. 17:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
58%
én is 18 voltam, amikor megismertem a 28 éves barátomat. mára a férjem, és nagyon jól megvagyunk, nincs ezzel gond. ráadásul, az eljegyzésig vártunk a szex-szel is.
2014. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy az éppen huszonéves "férfi" mennyire érzi magát huszonévesnek. Én 20 éves vagyok de 16 évesnek érzem magam, úgy is nézek ki, úgy is viselkedek. Majd egyszer biztosan benő a fejem lágya.
2014. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

"Fiatalabb kislányok közül könnyen megkapnak egy szebbet, mert nekik már az is elég, hogy a fiú sokkal idősebb."


Ez nem így van. Huszonéves srác vagyok, és nem tagadom, tetszenek a fiatalabb lányok, de ha nem nézel ki jól, nem fogod érdekelni őket. Rám magasról tesznek pl.

Amúgy a fiatalabb lányok többsége eleve fél az idősebb pasiktól.

2014. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
18-tól már nem gondolom a lányt tininek, nekem az a határ. De amúgy sztem sok a korkülönbség köztetek, de felnőttek közt más, mint egy gyerek és egy felnőtt között.
2014. jan. 21. 17:17
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Régen vén faxokhoz adtak hozzá 15 éves lányokat.

Nem új találmány ez...

2014. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit talán eltúlzod, de nagyjából egyet értek.
2014. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Hát nekem meg van egy 27 éves ismerősöm, aki egyáltalán nem jó pasi és mégis 14-15 éves kis szép lányokkal szórakozik. Azok meg ugrálnak a suliban nagy büszkén, hogy egy 27 évessel volt dolguk...pfff.
2014. jan. 21. 17:21
 8/33 anonim ***** válasza:
Valóban sok volt a korkülönbség... és sok dologról le is kellett mondanom, pl. bulik, ilyenek. Mert neki nem volt kedve. De most hogy már együtt is élünk, nincs erre szükségem, elsősorban jó felesége akarok lenni :) Remélem, hogy sikerül, meg lassan a gyereket is tervezzük.
2014. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
4%
Mi az kérdező? :D Magányos vagy és nem akad senki, amiért a fiatal és szép lányokat okolod? :D
2014. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Én is fiatal vagyok és szép. Nem irigységből írok bármit, én is voltam tini, nem olyan rég. Szóval részesültem én is ebből az egészből, nincs hiányérzetem. Olyan férfi meg amúgy sem kéne, aki tinikre megy rá, így ha nincs is senkim most éppen, az nem azért van, mert a tinik elviszik a jó pasikat. Olyanokat visznek, akiket jobb is ha visznek.
2014. jan. 21. 17:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!