Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az oldal mennyire tukrozi...

Ez az oldal mennyire tukrozi a magyar nepesseg velemenyet, hozzaallasat a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Ha az oldalt vesszuk alapul, akkor az atlag magyar Jobbik-szimpatizans, a ferfiak velemenye a nokrol eleg lesujto stb.
2014. dec. 18. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

EZ semennyire.

A válaszolók jórésze csak veszekedni akar, igen primitív, és a kevés kivétel meg nem igazán jut szóhoz, illetve nempazaarolja meddö vitákra az idejét meg az idegeit.

2014. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első tökéletesen leírta a helyzetet: Nem tükrözi. Kevés itt az értelmes ember, főképp pont a nemkívánatos, rosszindulatú személyek gyűlnek itt össze ahogy észrevettem.

Én régen sokat (kb. mindennap felnéztem) néztem az oldalt, de az utóbbi okok miatt max. havonta 1-2 alkalom, hogy feljárok.

2014. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

semennyire.

főleg a 2. téma,mert az ilyeneket hangoztatók a frusztrált csajozni nem tudó tini srácok leginkább,nem a felnőtt emberek.

a jobbikot meg a tájékozatlan emberek alapból lehúzzák,mert ellenük folyik a létező legegyszerűbb reklám stratégia az ismétlés.

vagyis,hogy az ellenzék minden felszólalásába beleteszi a radikális szót a jobbik elé.

ezért egy tipikus buta ember válasza-

mi a véleményed a jobbikról?

-áh a jobbik az radikális.

naponta hallom szinte.

aztán hol radikális már a jobbik?

a legtöbb kritika is pont ezért éri,mert nem az.

2014. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

eléggé


nem a jobbikosok vannak többségben - én nem ezt tapasztalom, és a valóság sem ezt tükrözi.

az átlagmagyar politikai nézete a kirekesztés és az ingyensör kategória közt lebegett idáig, mostanában a semmisejó nézetűek vannak többségben.

4-5 év kell még hogy rájöjjenek, hogy pártok irányítják az országot, és másik 5-10 év kell, mire el kezdenek foglalkozni a pártokkal, ha minden jól megy, talán 40-50 év múlva élhető is lesz az ország, bár úgy látszik a magyaroknak történelmi érzékük van ahhoz, hogy mindig a rossz oldalon álljanak.


a férfiak meg nyilván okkal vannak ilyen véleménnyel, pontosan társadalmi okokból.


mind2 közkedvelt vitatéma, de nem változik semmi akkor sem, ha megbeszéljük.

pontosabban megbeszélni is képtelenek vagyunk, hiszen ha az átlag magyar gondolkodna, akkor tudna kommunikálni, és enm ilyen országban élnénk.


nyilván senki sem fog egyetérteni, és megint magamnak beszélek, de megszoktam már

2014. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
700e regisztrált tagot, aminek csak a töredéke aktív, nem igen nevezném statisztikának. Hisz Mo. lakossága 10 millió körül van.
2014. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erdekes amit irtok, mindenkinek koszonom a valaszokat. Azert erdekelt, mert ugy latom, hogy itt eleg szeles tarsadalmi retegekbol vannak itt emberek. Gyerektol a nyugdijasig, nyolc altalanost vegzettol a professzorig, az ateistatol a legkulonbozobb vallasok kovetoiig... Nem ertek a statisztikakhoz, de szerintem 700 ezer tag azert eleg lehet ahhoz, hogy kovetkeztetest vonjunk le.
2014. dec. 19. 12:55
 7/8 A kérdező kommentje:
"az átlagmagyar politikai nézete a kirekesztés és az ingyensör kategória közt lebegett idáig, mostanában a semmisejó nézetűek vannak többségben." Ezzel a mondattal tokeletesen egyetertek.
2014. dec. 19. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez baromira. Itt mindenki őszinte hiszen anonim. Szóval igen, egy rib anc vagy, nincs mit szépíteni.
2014. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!