Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még működő elmegyógyintéze...

Van még működő elmegyógyintézet Magyarországon? Ahol igazi beteg emberek, autisták, elmebetegek vannak (gondolok itt nem a parlamentre).

Figyelt kérdés

Bátyám autista. A szüleim lassan belerokkannak a viselkedésébe, molesztálja őket, apukámban szívproblémái vannak miatta. Reálisan látom a jövőt, mivel ez már vagy 10 éve így megy, valószínűleg a szüleim nem fogják sokáig bírni. Én nem akarom még jobban a saját életemet megkeseríteni azzal, hogy próbálok foglalkozni vele és jobbá tenni az életét, mikor (fene tudja miért) engem gyűlöl a világon a legjobban.

A kérdésem arra irányulna, hogy hova helyezhető, ahol soha többet nem kell látnom/foglalkoznom/hallanom róla?

Nagyon köszi a hasznos válaszokat!


2014. dec. 21. 21:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
17%
Sajnos nincs (én tudnék róla, ha lenne és már jelentkeztem volna).
2014. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dobai elmegyógyintézet?
2014. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ammég működik? Mi a felvételi feltétele?
2014. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van, nem is egy akik autistákkal foglalkoznak, de nem szanatóriumok. Inkább otthonok. De Téged mi sarkallt erre?! Elvégre a szüleid vállalták nem Te.
2014. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem találtam róla semmit, nem hiszem hogy még működik..
2014. dec. 21. 21:14
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves 21:14-es! :)

A szüleim is csak emberek, nem bírják ők sem. És az élet sem tart örökké, ha addig tartana, ők tuti egész végig próbálkoznának bebizonyítani hogy de igenis meg lehet gyógyítani... én, mint mondottam, inkább realista típus vagyok. Szeretnék boldogan élni, ha már eddig is ennyi szarságot kaptam a 18 évem alatt.


Kedves büdös_kullancs:

Pasztmek

2014. dec. 21. 21:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Gyongyoson ugy tudom, hogy van autistakkal foglalkozo intezet.
2014. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
zsar a kommentem? csak ficceltem ;)
2014. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megkerestem neked: [link]
2014. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ah akkor értem. De jelenleg nem Te vagy a gyámja, a szüleidnek kéne ezt intézni. Amennyiben komolyabban érdekel a dolog és a szűleidet is megfűzted erről akkor beszélhetünk privátban.
2014. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!