Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem olyan könyveket...

Tudtok nekem olyan könyveket mondani amelyek elmegyógyintézetben játszódnak?

Figyelt kérdés
Hasonlóra gondoltam mint az American horror story 2. évadában, de bármilyen más is megteszi:)

2014. aug. 25. 22:38
 1/5 anonim válasza:
A "Lipót" c. könyv. Az egész egy mondat, nincs benne pont. :) Fantasztikus. Gondolom, nem ilyen jellegűre gondoltál, de elmegyógyintézetben játszódik, és tényleg nagyon jó. Másik kedvencem Csáth Géza, tőle kb bármit olvasol, szorosan kapcsolódik az elmegyógyintézethez. (Pl. az Egy elmebeteg nő naplója)
2014. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem ismerem az általad említett sorozatot. Így csak tippem lehet, mert nem horror: Száll a kakukk fészkére (Ken Kesey), film is készült belőle, ha érdekel.
2014. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt csak olyan könyvek vannak felsorolva, amik elmegyógyintézetben játszódnak; a borítóra kattintva érheted el a leírásukat.

(Amúgy így belegondolva, milyen jó lenne, ha írnának az American Horror Story-ból valami ütős könyvet.)

2014. aug. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kelley Armstrong: The Summoning – A szellemidéző

Nem biztos, hogy ilyenre gondoltál, de a történetben (amúgy ez egy trilógia -ez az első része)a főszereplő csaj egy "nevelőotthonba" kerül, több gyerek közé, mert kicsit "megzavarodott" (szellemeket lát :D), de ha rákeresel ott a tartalom:)

2014. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, szerintem is jó lenne ha csinálnának könyvet az american horror story-ból, a sorozatot imádom és tuti a könyvet is szeretném:3 nagyon jó amiket írtatok el is olvasom mindet, megtetszettek.
2014. aug. 27. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!