Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sos! Megőrültem?!

Sos! Megőrültem?!

Figyelt kérdés
Szóval, most 8.-ba járok 14 éves vagyok. Nemrég találkoztam egy régi ovis csoporttársammal, akivel "együtt voltunk" az oviban. Elkezdtem gondolkozni azon hogy mi lenne, ha még mindig együttclennénk. Folyamatosan ezen kattog az agyam, és már idegesít, hogy nem tudom kiverni a fejemből. Valaki segítsen létszi!
2014. okt. 25. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Miben? Ez inkább szerelem :D nem pedig őrület.
2014. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azon gondolkozni hoyg mi lehetett volna.. fölösleges.

Amúgy meg ha nagyon nem tudod kiverni a fejedből akkor ird le egy füzetbe hogy mik azok amiket csináltatok volna pl... van, akinek ez sokat segit.


Aztán.. tudsz még vele találkozni mostanság? Szóval ha közel laktok egymáshoz, akkor miért ne taliznátok? :)

2014. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha el akarod felejteni, nalam ez hasznalt: talalj vki mast akin kattoghat az agyad, akirol tudod h ugyse lesz semmi. Igy az elozot elfelejted, ha ez kesz, az ujrol meg egyszeruen nem gondolkodsz tobbet :))
2014. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!