Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek! Mik a terveitek az...

Emberek! Mik a terveitek az életben?

Figyelt kérdés
Írjátok le ha van kedvetek, hogy hány évesek vagytok, mit csináltattok eddig, amire büszkék vagytok, és mik a terveitek a jövőre nézve!
2014. dec. 23. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én Amerikába szeretnék eljutni, és talán még ott is élni. De ehhez még nagy út áll előttem: 16 éves vagyok, nyelvvizsga kell, egy végzettség, amivel munkába állhatok majd, és pénzt kereshetek. Az ott élést persze a "jövőbeli" szerelmemmel/ ne adj Isten, családommal értem. Először itt Magyarországon kellene egy biztos alapot teremtenem, és utána Amerika. A tanulmányaim jók, és remélem csak jobbak lesznek. Nagyon szeretnék kijutni!!! :)
2014. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Író akarok lenni.

23/f

2014. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül neked :) sok sikert!
2014. dec. 23. 21:40
 4/16 piriiiii ***** válasza:

A lehető legeslegboldogabbnak lenni.

Eddig néha sikerült.

Büszke vagyok a dolgokhoz valló hozzáállásomra, a gondolataimra, az elmémre és a lelkemre.

Szeretnék még sokat alkotni, és sok-sok élményben részesülni.

Napokon belül 18 éves lány.

2014. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26 vagyok, már eddig is csupa olyan dolgot tettem le az asztalra amiről néhány éve csak álmodtam volna. ENSZes tanácsadás, szakmai munka és vezetői szerep nemzetközi és páneurópai projektekben, saját technológián alapuló kiscég, stb. Ehhez képest most úgy látom hirtelen nincs hová folytatni, pedig rengeteg minden tennivaló lenne a nagyvilágban. Szóval majd alakul, de most kevésbé vagyok optimista mint pár hónapja. És te, posztoló?
2014. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
75%
Lehet ez igy kozhelyesen hangzik, de szeretnek valami maradandot alkotni, ami miatt meg sokaig emlegetik majd a nevem. A legbuszkebb pedig arra a plussnyuszira vagyok, amit anyanak csinaltam karacsonyra. 14/f
2014. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, és úgyis egy kopaszodó zsíros kiégett felnőtt leszek aki teljesen idegbeteg..

De amúgy nagy vágyam egy zenei album létrehozása teljesen egyedül (nem gépzene)

2014. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
valami mezőgazdasági dolog.. hal, zöldség, állatkák :)
2014. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

living the dream:

no wife

no kids

no money problems

no health problems

freedom

some friends

dog, cat

enjoy little things

big house, my kingdom, big garden without neighbours

videogames

exploring nature & the world.


eddig jó úton haladok efelé:)


21f.

2014. dec. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Író vagy manga készítő szeretnék lenni.:D

Gyakorlom az írást, rajzolást, de úgy érzem, hogy nem elég jók ahhoz, hogy valaha is a "nagyközönség" elé kerüljenek.:)


Van még pár dolog, ami nagyon érdekel; a régészet, csillagászat, paleontológia, pszichológia.:D

De ezeket inkább csak amolyan hobbi szinten tanulgatom.:D


A valószínűsége annak, hogy valaha az egyik ilyen szakterületen dolgozzak 1:100000.

Ebbe bele kell számítani pár betegséget, lustaságot.:D


17/L

2014. dec. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!