Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak a könyvekben van...

Miért csak a könyvekben van olyan, hogy a menő fiú összejön egy nem menő lánnyal? (vagy volt már az életben példa rá? )

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Ki neked a "menő fiú"?


Csak mert nálunk pont a menő fiúk és lányok nem jutottak sokra, aki nem volt menő és tanult, azok most már "menők" lettek :)

2014. dec. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért olyan fontos a "nem menő" lányoknak, hogy "menő" srácokkal jöjjenek össze? Ezt nem tudom felfogni valamiért.
2014. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi?:D
2014. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy mi neked a menő. Egyébként pedig csupán az, hogy neked nem jön össze, még nem jelenti azt, hogy ilyesmi nem létezik.
2014. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
De létezik, csak a valóságban nem dramatizálnak túl mindent annyira, mint a filmekben. A való életben is jönnek össze hip hopos srácok balettos lányokkal, és gazdag nők szegény művészekkel, csak nincs zenei aláfestés, táncos betét, meg gonoszkodó barátok és családi ellentét. És valószínűleg a valódi emberek nem is azt nézik a másikban, hogy ki menő meg ki nem.
2014. dec. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondja már meg nekem valaki, hogy átlagembereknél mi az hogy "menő"?


Kihez, kinek, mihez képest? Milyen mértékkel mérve?

2014. dec. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

menő a sulis közegben-szociálisan fejlett,társasági ember.

nem létfontosságú az előbbiekhez képest,de ha előnyös külsővel is párosul,vagy jómódú szülőkkel,akkor még menőbb ugye.


nem menő-magának való,kevésbé szociális,nehezen barátkozó,magányos,frusztrált.

2014. dec. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Ó dehogynem, sokszor fordul elő a valóságban is, hogy a menő rosszfiú egy ártatlan, nem-menő lánnyal jön össze, aztán lesz belőle párkapcsolaton belüli bántalmazás és nemi erőszak, fiatalkori terhesség aztán a leányzó nevelheti egyedül a gyerekét miközben a menő fiúja a börtönt és a kocsmát váltogatja lakhelyeként :)
2014. dec. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert a "menőség" csak és kizárólag az amerikai filmekben ilyen sarkított... Futball csapat kapitánya, pom-pom lányok vezetője, az iskola jófiúja... És a kis szürke, kiközösített lány, akiből hirtelen bálkirálynő lesz...


Ezek MESÉK! A való életben egyetlen ember sem fekete vagy fehér. Ekkora kontrasztok nincsenek.

2014. dec. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A meno fiu osztalytarsaimat meg 23 evesen is apuciek tartottak el, amikor en mar onfenntarto voltam.

A meno lanyok kozul egy lett vmi titkarnocske, bufeszakos diplomaval, a tobbinek, akinek volt parja, v.mi egyszeru melos, meg kamionos volt. Osztalytalira egyik beallitott valami lerugott papaszmes mercivel. A srac, akivel szoba se alltak a csajok, kb 6 millios nemet rendszamos Volvoval jott, benne a ket gyerekules. Nemetben sajat lakasuk van, Balatonon nyaralojuk... 35 eves. Szal Ne vagyodj a menoseg utan, inkabb tanulj szorgamasan.

2014. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!