Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a fiatalok,...

Miért hiszik azt a fiatalok, hogy az menő, ha valaki szeret piálni, és azt rendszeresen csinálja? 15/L

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 13:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%

mert menő is, tiniként kell magunkat kiélni.

Én is ilyen virgonc voltam 15 évesen, most meg nem járok bulizni, nem iszok, meguntam. Látom hogy korombeliek vagy idősebbek pedig most kezdik el, pedig nem az igazi.


Meg ne irigykedj kérdező.


24F

2014. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én nem irigykedem.
2014. aug. 9. 13:53
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Mert bizonyos körökben az is. Bár általában ezek a körökben vannak az ostoba emberek.
2014. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Azért mert a tinédzser kor általánosan a határok feszegetésével telik el, és ilyenkor mindig az a menő, ha valaki szétfeszíti a társadalmi normák és törvények előírt szabályait, és öntörvényűbben gondolkodik.


Amellett, hogy ennek a túllihegése sokszor idegesítő, mégis, szükséges folyamat, mert általában ez az a kor, amikor a fiatalok sorban olyan információkhoz jutnak, amiket eddig a szülői burok vagy a társadalmi berögződések távol tartottak tőlük.

2014. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%

Csordaszellem.Minden újat ki akarnak próbálni, feszegetik a korlátaikat.Egyszer kipróbálják és miután látják hogy a többieknek hogy bejön, meg milyen sokan csinálják ő is rákap mert menő.Van olyan hogy a srác nem is szereti a sört, csak azért issza mert menő.

Én nem rendszeresen iszok alkoholt, havonta 1-2 alkalom, +ünnepek.Akkor kirúgok a hámból, van hogy kicsit túlzásba is viszem, mert mindent megkóstolok, ami ízlik abból 2-3 repeta..De nem gondolom, hogy menő.Csak azért csinálom mert ízlik amit iszok, és mert megkínálnak vele.


16/f

2014. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
sok irigy lepontozó..
2014. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Mert 18 alatt még illegális a szeszvásárlás, ergó van egy lázadó hangulat akörül, hogy kistiniként iszogatnak.
2014. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen az alkoholizmus. Az szutyk ügy. De ha becsippant bulik alkalmàból abba semmi rossz nincs. Most ki kell élni ezt az időszakot. Ki kell tapintani a saját határainkat, ki kell alakítanunk magunkat. Meg ténylegesen ha valami finom akkor abból lehet repeta is lesz. De nem a "menő" érzet befolyásolja ezt. És ténylegesen mondom hogy ha most nem tapogatod ki a dolgokat később meg leszel lőve néhány dologban.
2014. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Mert 18 alatt még illegális a szeszvásárlás"


Micsoda szöveg :D

2014. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem menő, de jó érzés. Nem?

Az ember arra törekszik, hogy minél boldogabb életet éljen, és ha a piál meg szexel minden nap 40 éves koráig, és közben építi a karrierjét akkor hagy csinálja. Viszont ha nem tanul, munkanélküli, esetleg bűnöző akkor foglalkozzon inkább az élete rendbehozatalával.


Ha előre tudom, hogy 20 év múlva lesz egy házam meg családom, mint az átlag emberek 99%-nak, akkor én is arra törekszem, hogy addig minél boldogabb életet éljek. Egy orvosnak, kutatónak, feltalálónak, vagy valami komolyabb értelmiséginek van lehetősége beírni magát a történelembe, és ők nem fognak azon rágódni miért nem buliztak inkább fiatal korukban.

2014. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!