Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vicces vagy ciki meztelen...

Vicces vagy ciki meztelen élményed volt már?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy rádnyitottak, amikor meztelenül voltál pl. Hogyan reagáltad le a helyzetet? És aki meglátott? :)

2014. dec. 25. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Pár éve volt, h elmentem a munkahelyemen zuhanyozni, aztán a folyosó végén, az irodák meg a konyha mellett volt a zuhanyozó.

Valamelyik kedves kolléga úgy gondolta, h megviccel és eltette a törülközőm.

Persze azt várták, h majd nem merek kijönni, de nem így lett, egy szál farokban simán végiggyalogoltam a folyosón, fiúk-lányok között.

2014. dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
1-es: Tetszik a hozzáállásod.
2014. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Táborban a házunkban volt a zuhanyzó, én fürödtem és be volt zárva az ajtó a házon. Egyszer csak a szobatársam dörömböl az ajtón, hogy nyissam ki én meg gondoltam ki megyek úgy, ahogy vagyok. :D

Arra nem számítottam, hogy az ajtót nyitva nem csak a srác, de egy csaj is szemben áll majd velem... :D

Pár másodperc csönd, a csaj közben végig nézett, majd a szobatársam mondta, hogy WC-re kell jönniük. Én meg gondoltam lazára veszem, ha már megtörtént, félre álltam és beinvitáltam őket. :D

2015. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Most 2019.aug nyári szünetben történt hogy elutaztunk egy horvát országi campingbe. Megkérdeztem anyámékat elmehetek e felfedezni a campinget? Ez a felfedezés kb este 11 kor kezdődött meg. Elindultam rollerrel a tenger parton és hirtelen megláttam egy ugráló várat a vízen. Mivel éjszaka senki sem figyel rá és nem kell fizetni ezért gondoltam hogy ugrálok rajta egy kicsit. Aztán eszembe jutott hogy nincs rajtam fürdő ruha csak egy kis naci,triko. A trikót levettem a nacit magamon hagytam. Felmentem és ugráltam, nagyon szeretnek az ugró részéről szaltókat ugrani és fejeseket. Most is azt tettem. Viszont az egyik fejesnél lejött a nacim...

kerestem de nem találtam..(gondolom elsüllyedt) így tök meztelenül másztam vissza. Mivel éjszaka volt mindegy volt hogy pucér vagyok mert nem lát meg senki és éjszaka úgy is tök kihalt az egész camping. Így csupaszon folytattam a játékot... aztán kifeküdtem a tetejére pihenni. Egyszer csak zenét hallok a vízen... egy jacht parkolt oda. Én gyors le lapúltam a tetején az ugráló váro nehogy meglássanak így. A jachton egy kis csapat öreg ült és beszélgettek. Gondoltam gyors lemászok hogy elmehessek. Viszon tiszta víz volt és elcsúsztam balszerencsémre nem a vízre hanem az uráló másik részére estem nagy puffanássla. Nagyot JAJ dultam erre mind ide néztek és oda világítottak reflektorral hogy mi volt ez. Látták hogy ott ugrok a vízbe tök csupaszon. Futottam a rolleremhez, és gyors haza iszkoltam,mindent otthagyvan. Aztán holnap vissza mentem érük.HATALMAS mázlim volt hogy már a szüleim aludtak. [Ez nagyon ciki volt még most is ég a pofám]

14/l

2019. aug. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagyunk 4 en barátok: haverom,én,barátnőm,ő barátnője

Csináltunk egymásnak ciki párkapcsolatos challengeked

Amiket másnap teljesíteni kell!!

Mi a barátnőmmel azt a challanget adtuk nekik hogy ússzanak egy nagy kört a Dunán meztelenül.

Erre tőlük kaptunk egy olyan challanget hogy 12 óra az edőben meztelenül. Csak meredtünk egymásra hogy (Jó isten ezt most hogy fogjuk teljesíteni?!) Kijelöltek nekünk egy erdőt. Beszéltük hogy most mi legyen mert szégyenlősek vagyunk mind ketten és még nem láttuk egymást kedőzetlenül. Abban állapodtunk meg hogy majd holnap valahogy végig csináljuk. Másnap mind a 4 en megjelentünk a találkánkon meztelenül, és útjaink 2 felé váltan. Ők a Dunába, mi pedig az erdőbe. Beértünk az erdőbe szerencsénkre nagyon voltak a lomb koronák úgy hogy homály volt. Aztán le ültünk egy füves tisztáson. Ez a pillanat nagyon kellemetlen volt. Csak ültünk csöndben. Amint egyszer csak beszélgetést hallunk. Túristák voltak, gyorsan a térdig erő fűben el kúsztunk. Aztán jöttek még túristák [gondolhattuk volna hogy a leg túristásabb erdőt jelölik ki nekünk] Féltünk hogy megnátnak ezért nagy nehezen felmásztunk egy fára. Ott már viszont tök jót beszélgettünk

Szinte el felejtettük hogy nincs rajtunk,nálunk semmi. Aztán éhesek lettünk, lemásztunk és találtunk egy füge fát. Aztán beültünk a magas parlag fűbe ahol nem lát meg senki. Ott felelsz vagy merszezéssel ütöttük el az időt mikor le telt a 12 óra megöltük egymást amitől újra zavarba jöttünk mert kb össze tapatunk 😁 aztán vissza mentünk a találka helyre. A többiek már ott ültek. Aztán mindanyian kimentünk ruhátlanul egy kis eldugott tisztásra és ott pihentünk.

Nekem ez nem ciki sztori volt hanem egy nagy élmény.😍.

15/f. És vissza gondolva vicces.

2019. aug. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megöltétek egymást?!😂😂
2019. aug. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5 ös vagyok

Megöleltük 😅

2019. aug. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi @&&€?! Ennek hol a valóság alapja?!? Ez úgy hangzik mint egy 💩anime
2019. aug. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy sok napos túra alkalmával egy út menti patakban ejtettük meg a napi fürdést. Egyszer csak megállt egy turista busz, kiözönlött belőle a nép és "ott egy cuki kis patak, nézzük meg" felkiáltással átvágtak a bokrokon. Ott álltunk 5-en pucéron a patak közepében (3 fiú 2 lány) és farkasszemet néztük vagy 15 emberrel. Szerintem ők voltak nagyobb zavarban.
2020. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!