Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már részed valami megaláz...

Volt már részed valami megalázó orvosi vizsgálatban?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Harminc körül voltam és mindenki szerint nagyon szép, szemrevaló fiatal asszony. Komoly rosszuléthez ki kellett kihívni az akkor még körzeti orvosnak nevezett háziorvost.

Az ágyban felültetett és miközben a sztetoszkóppal vizsgált, elkezdett tapogatni. Bár rettenetesen rosszul voltam, annyira azonban nem, hopgy ezt ne vegyem észre.

Csak pirultam, mint a paradicsom és nagyon zavart. Néhány év múlva ez az élvhajhász doki egy repect írása közben egy betege lakásán az asztal felett halt meg. Egy pillanat alatt.

2013. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer nőgyógyásznál voltam, volt mellvizsgálat, akkor felül meztelenre kellett vetkőznöm, alul egy farmernadrág volt rajtam éppen. Amikor a doki végzett mondta hogy nadrágot és bugyit is vegyem le, akkor ugye el akartam menni a felsőmért, de mondta hogy hagyjam mert túl hosszú nehogy bezavarjon, akkor még 19 voltam és mondta hogy egész testbe szeretne látni hogy mennyire vagyok kifejlődve rendesen.

Le is vetkőztem, engem nem zavart ez a dolog mert úgy is ő volt bent az asszisztense meg nagy ívben letojta de amikor meztelenül feküdtem az ágyon akkor amikor végeztem felállított de még nem öltözhettem fel hanem leültetett egy székre és ott kellett várnom meztelenül mire végez valami papírmunkával közbe az asszisztens kinyitotta az ajtót is meg ugye beszedte a beutalókat én meg nem győztem takargatni magam mert kb a fél váróterem tökéletesen belátott, és utána még fel is kellett állnom és úgy lenni még 2-3 percig, majd akkor visszaöltözhettem. Elég kínos volt, panaszkodtam is de nem érdekelte őket.

Egy másik orvosin is volt ugyanez ott üzemorvosin voltam munka előtt behívtak és meztelenre kellett vetkőznöm és úgy csinálták a vizsgálatokat, mindent úgy néztek, látást, hallást, vizelet mintát is kellett adnom és a legdurvább az volt hogy amikor kiküldtek wc-re akkor sem öltözhettem fel meg semmi. Volt a dokinak magán wc-je de oda nem mehettem így a folyosóra küldtek ki az épület másik felére, szerencsére senki sem volt ott, de végig meztelenül voltam, és amikor visszamentem akkor sem voltunk készen, hanem a ruháimat be kellett raknom egy kis szekrénykébe majd elküldtek egy nagy terembe ahol figyelték a mozgásomat, alap torna gyakorlatok voltak, végül egy ágyra fektettek fel ahol megvizsgálták a hasamat, nyirok csomóimat nézték meg, aztán le kellett ülnöm egy kis sámli félére ahol megmérték a vérnyomásom megint, és utána már felöltözhettem.

Ez elég ciki volt, panaszkodtam is a főnöknek pedig nő volt az üzemorvos és az asszisztens is, tehát ők sem értették mert sosem volt rá panasz de mások is panaszkodtak a kis cégnél hogy nekik is így kellett, végül a cég szakított is velük, ez egy magándoki volt, engem mondom már mert ez volt vagy 10 éve, de azóta nem volt ilyen megalázás.

2013. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Kedves előző Válaszoló! Ez borzalmas!!! Neked súlyosan megsértették az emberi méltóságod!!!
2013. szept. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem, soha.
2013. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

"Egy másik orvosin is volt ugyanez ott üzemorvosin voltam munka előtt behívtak és meztelenre kellett vetkőznöm és úgy csinálták a vizsgálatokat, mindent úgy néztek, látást, hallást, vizelet mintát is kellett adnom és a legdurvább az volt hogy amikor kiküldtek wc-re akkor sem öltözhettem fel meg semmi. Volt a dokinak magán wc-je de oda nem mehettem így a folyosóra küldtek ki az épület másik felére, szerencsére senki sem volt ott, de végig meztelenül voltam, és amikor visszamentem akkor sem voltunk készen, hanem a ruháimat be kellett raknom egy kis szekrénykébe majd elküldtek egy nagy terembe ahol figyelték a mozgásomat, alap torna gyakorlatok voltak, végül egy ágyra fektettek fel ahol megvizsgálták a hasamat, nyirok csomóimat nézték meg, aztán le kellett ülnöm egy kis sámli félére ahol megmérték a vérnyomásom megint, és utána már felöltözhettem."


Mégis milyen munkahelyre jelentkeztél és mi volt a munkaköröd? Egyáltalán elvállaltad? Nagyon kamunak tűnik ez a történeted...olyan a világon nincs, h meztelen kell kimenni a wc-re produkálni. Ha mégis, hát téged jól kihasználtak és szerintem már a neten is fenn vagy valamelyik kukkolós oldalon. ;)

2013. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Az összes orvosi vizsgálat az volt, kb. mindenhol osztják az orvosok az embert ahol tudják, némelyik burkoltabban, némelyik paraszt módon. Erre tökéletes példa, mikor valami ismerősről kiderült hogy tüdőrákja van, mire a doki: Ugye ugye, nem kellett volna annyit cigarettázni. - Doktor úr, az életben egy szállal nem szívtam el. Mikor az embernek minden baja van, akkor még pont az ilyen paraszt, tudálékoskodó megjegyzések hiányoznak az életéből ...
2013. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

31/F Másfél hónappal ezelőtt történt. Elmentem bőrgyógyászhoz, mert fura pöttyök voltak a "fenéklukam" körül. :)

Bíztam benne, hogy valami jó öreg doktornénin lesz majd aki fogad.

Sajnos nem úgy lett, mert egy nagyon csinos fiatal doktor volt. Az még kevésbé volt kínos, hogy el kellett mondanom, hogy mik a panaszaim, a legnagyobb sokk akkor ért, amikor kérte, hogy mutassam meg. Eléggé kínos volt a szitu, de beláttam, hogy másképp nem tud diagnózist mondani.


Mint kiderült a doktornő egy elismert, híres bőrgyógyász, többfelé is praktizál. Csak hogy átérezzétek a helyzetet keressetek rá a doktornőre. Boros-Gyevi Mária

2013. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2/7 fasza fantáziasztori, leginkább valami fétisfórumon volna a hely.
2013. szept. 8. 21:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Randira kellett volna hívnod. Jó kis csajszi. :)

2013. szept. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
7-es! Esélyed sincs egy ilyen nőnél, de azért próbálkozhattál volna. :D
2013. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!