Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki, bármi ötlet? Lent...

Valaki, bármi ötlet? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es, és félreértés nélkül, imádom a sulimat, osztályomat, de az emberek 4/5-e csinál valamit. Sportol, énekel, verseket ír, stb. És én a suli röplabdacsapatán kívül semmit nem igazán csinálok, max az önkénteskedés (ez az 50 óra miatt ugye, de én alapból szeretem csinálni), a röpit is csak a kezdőcsapatban... és nagyon nagyon el szeretnék érni valamit a gimis éveim alatt, de úgy igazán, hogy nem is tudom, a nevem bekerüljön az évkönyvbe, vagy kitüntessenek, ilyesmi... Most tökre hiúnak hangozhatok, pedig annyira szeretném.:S És egyszerűen nem tudom mit tehetnék :( A tanulással próbáltam, hogy kitűnő legyek, hát eddig jól is állok, 1-2 tantárgy kivételével. Az karitatív dolgok miatt csináltak velem egy interjút, majd fent lesz a neten is, de hát az semmi... Valami maradandó lenne jó, csak hát a sportokkal kapcsolatban úgy érzem elkéstem kicsit. Ha valaki tudna valamit ajánlani, nagyon megköszönném, nekem ez tényleg elég fontos lenne. :)
2014. dec. 26. 13:48
 1/2 Jojó26 válasza:
Gondold végig, hogy mik is azok a területek amiket szeretsz csinálni, élvezed, foglalkoztat..stb. Ezek közül feküdj rá a témára és próbálj meg annak minden ágában elsajátítani az ismereteket. Nagyon sok verseny, pályázat van ahol érvényesítheted magad. Erről pedig érdemes lenne beszélned egy tanároddal, akiről úgy gondolod hogy segíthet.
2014. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rajzolni szeretek nagyon, de egy osztálytársam fényévekkel jobb nálam, ezért neki lett kiállítása is, meg pályázatra beküldve munkája, szóval az biztos nem jöhet szóba :(

Más nemigen van szerintem... de köszönöm!

2014. dec. 26. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!