Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a franciák mennyir...

Szerintetek a franciák mennyire segítőkészek, ha nyelvtanulásról van szó?

Figyelt kérdés
Tanulok franciát,és lehet jó lenne leveleznem anyanyelviekkel,talán javítana a tudásomon (nem mintha rosszul menne a francia,sőt).Szerintetek mennyire segítőkészek ilyen szempontból?Nincs annyira tapasztalatom ilyennel,azért kérdezem.És még arról érdekelne a véleményetek,hogy ha pl. eldöntöm,hogy megkérek egy franciát,hogy segítsen nekem (vagyis inkább megkérdezni,mert végül ő dönti el akar-e velem beszélgetni),akkor franciául írjak neki egyből,vagy angol nyelven?Lehet,hogy jobban örülnek neki ha franciául,vagy ez már tök mindegy?
2014. dec. 27. 23:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha hülyeséget kérdeztem,akkor bocsi,de nem nagyon van "nyelvtanulás barátkozásban" tapasztalatom.
2014. dec. 27. 23:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! 4.éve tanulok franciát,ha gondolod írhatsz nekem is ;) 18/F
2014. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Les Français sont assez serviables, quand il s'agit de leur langue.

Toutefois, il faudrait savoir, depuis quand apprends-tu le français, quel est ton niveau de compréhension?

Si tu me réponds à ces questions en français, on va voir ce qu'on peut faire.

Nous sommes deux ou trois sur ce forum, qui pourrions t'aider, qui en grammaire, qui en orthographe ou en prononciation etc.

Et j'adresse ce message à la personne aussi, qui t'a proposé si gentiment son aide avec seulement quatre année d'expérience.

Amicalement. :)

2014. dec. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
J'ai répondu à ta lettre privée. Tu ne l'as pas reçu?
2014. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
reçue?
2014. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!