Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a nevem...

Lehetséges, hogy a nevem miatt nem vagyok szimpatikus az embereknek?

Figyelt kérdés

A nevem negativ kisugárzást bocsát az emberek felé? Amig nem tudják a nevem, kedvesek, aranyosak, jót röhögünk, de ahogy elmondom az egész keresztnevem (általában a becenevemmel mutatkozok be) beflegmulnak. Előbb itt olvastam egy kérdést, 2 név között szeretett volna választani a kismama, az egyik az enyém volt. De mindenki mondta, hogy ne, mert az összes ismerőse akit igy hivnak, ellenszenves és nem szeretik, volt aki r''''anczozta, meg drogosozta.

Nevet változtati nem szeretnék, mert ezt a nevet a szüleimtől kaptam, és ezt amolyan árulásnak érezném


2014. dec. 29. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kizárt. Mi a neved?
2014. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem hinném. Hacsak nem Kolompár Winetu vagy vagy Kalányos Marlonbrandó :D
2014. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez miatt.

Nézd, akik meg csak a név alapján ítélnek, azok meg olyan szenny emberek is, és jobb is, hogy az olyanfélékkel nem ismerkedsz.


Én úgy gondolom,hogy a legtöbben ilyen hülye általánosítást csinálnak - és amúgy is, a neved alapján nem tudják, hogy te ki vagy. Az is lehet, hogy valójában egy tök aranyos rendes ember vagy, és ettől függetlenül így viselkednek.


Nekem pl ami így kicsit előítéletes, azok a Kriszták - három Krisztát ismerek, mind ilyen.. háttalán érzelmileg túlfűtött, és elég sokszor mennek a saját fejük után, pedig tudják, vagy legalább elmondják nekik, hogy az nem legjobb. :)


Nekem csak ennyi.

Megkérdezhetem, mi a keresztneved?

Ha gondolod küldd el privátban is akár.


Ja, és hogyha nem lenne szimpatikus a neved (bár nem hiszem hogy az lenne), akkor meg írok véleményt, hogy szerintem miért nem az - de mondom, nem hiszem hogy így lenne :D

2014. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Általában az én nevemmel egyből valami beképzelt r.. ancra asszociálnak holott én ennek nem felelek meg. Ez van sajnos. Ezt kaptuk. :)
2014. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Úgy látom, keresztnévról van szó. Írd le, aztán ha tényleg úgy van, hát mi is le fogunk ribizlizni :)
2014. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
egy autóról lettél elnevezve?
2014. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 eNerdzsy ***** válasza:

Lehet, hogy a kinézetem miatt nem vagyok szimpatikus az embereknek?

Válaszoljatok kérlek de nem árulom el, hogy nézek ki!


NooOOoormális Margit? :)

By: Besenyő P.

2014. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hogyha Fanni vagy akkor megértem hogy bajuk van az embereknek a neveddel! De amúgy nem mindenki ilyen! Én pl sosem azt nézem hogy mi a neve vagy hogy hogy néz ki,hanem azt hogy milyen ember!
2014. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék a nevedre. :-D
2014. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem, ez egy hülyeség.

Pl én csak olyan fannikat ismertem akik "aranyos" lányok voltak, közel sem ribizlisek.

Kb mindenkinek megvolt az ellentéte ugyanazzal a névvel.

2014. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!