Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudnék a kolléganőmmel...

Mit tudnék a kolléganőmmel kezdeni, aki bunkózik velem? Miért van az hogy ha semmi rosszat nem csinálok, mégis utálnak, vagy nem vagyok szimpatikus bizonyos embereknek, akikkel még csak egy hete ismerjük egymást? Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Mégis miért van ez? Aláírom hogy nem vagyunk egyformák, de nem értem ezeket az embereket, akikkel egy szót se beszéltem (max szia-szia, vagy ha valamit kérdeztek), pár napja vagyunk egy légtérben, semmi rosszat nem tettem neki, nem is ismer, de már nem vagyok neki szimpatikus. Azt azért tisztelem benne hogy megmondta hogy nem vagyok neki szimpatikus, pedig nem ártottam neki, de megkaptam tőle, hogy "irritál a lényed" tehát különösebben indoka sincs rá hogy unszimpatikus legyek neki, meg bunkózik velem, pl. elzavart, mert zavarom őt, közbe mással épp beszélnék, erre azt mondta így h hozzád meg ki szólt? Mit tudnék vele kezdeni, muszáj hogy elviseljük egymást, mert fél évig kollégák, tanfolyamtársak leszünk, meg azért már nem az óvodában vagyunk, volt már ezelött pár munkahelyem, meg olyan szakmát ad ez nekünk, amivel emberekkel kell h foglalkozzunk, meg csapatban is kell majd dolgoznunk. Én nem bántom őt, nem beszélek utána (a háta mögött), normálisan állok hozzá, max köszönök neki meg a többieknek. Én elvagyok magammal, pár emberrel pár szót beszéltem, ha szünet van kajálok, rejtvényt fejtek, olvasok.

Mit tudnék az ilyen emberrel kezdeni?

Köszi a segítséget, és bocsi ha már volt a kérdésem, csak tanácstalan vagyok, meg annó iskolában is folyamat kiközösítettek, meg akadt egy-két rosszindulatú ember, akik nekem tettek keresztbe folyamat, anélkül hogy bármi rosszat csináltam volna, meg jól tanultam, a viselkedésem is normális volt (ezt az osz6tályfőnök mondta akkor)egyszer ki is készültem az ilyen végett, és depresszióba estem.. L/2



2014. máj. 31. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Látja rajtad, hogy meg lehet ezt tenni veled és meg is teszi. Ha hagyod magad, ne csodálkozz. Mondd meg neki, ha a vibrátor nem elég, minden bokorban talál egy f_@_szt, hátha jobb kedvre deríti egy kis kufirc és hagy téged élni.
2014. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem akarok a szintjére lesüllyedni, próbálok nem foglalkozni vele. Ő ilyen rafinált, nagyhangú meg "vezéregyéniség", én meg régebben depressziós is voltam, eléggé bizonytalan is vagyok. Bár megpróbálok vele beszélni, 4 szemközt és megmondani neki hogy nem a dedóban vagyunk, én tanulni és dolgozni jöttem ide, meg szerintem ő is.
2014. máj. 31. 15:15
 3/14 A kérdező kommentje:
Fizikailag még nem bántott, csak ilyet mondott nekem hogy irritálja a jelenlétem, de nemtudom miért. Nem vagyok mindenki kedvence, nekem sem lehet mindenki. Bár én abszolut a 0-ról inditok mindenkit, megadom az esélyt hogy megismerjenek, aztán az rajta mulik, hogy pozitiv, vagy negativ irányba változnak a dolgok.
2014. máj. 31. 15:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Diktafon, aztán főnök. Mi keresnivalója az ilyennek ott?
2014. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ezt én se tudom-nem értem
2014. jún. 1. 10:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

En megmondanam neki, higy idefigyelj Julcsi en nem hiszem, hogy bantottalak valaha. Nem kell szeretned, de probaljuk meg elviselni egymast fel evig. Bar ha igazi taplo, akkor ez nem biztis hogy barmit is hasznal. :(

Ha nagyon gazul viselkedik, mondd neki, hogy allj ilyen viselkedest nem vagyok köteles toleralni, es vegyen vissza Az ilyenek altalaban addig erzik nyeregben magukat mig türsz. Allj ki magadert! Ne bunkon, vsak huzd meg a hatarokat!

Annyi kerdesben olvasom, hogy az ilyen parasztok mindig a csendes embereket kinozzak. Annyira megfajdul ilyenkor a szivem. Miert kell masokat bantani, ha feltetelezzük, hogy nem ütnek vissza? :((

2014. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"Te irritálsz engem, ostoba gyökér, és nem a lényed meg az öreganyád kócos seggelyuka, hanem szándékosan az agyamra akarsz menni, és ezért fogsz innen repülni."
2014. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hehe :D Azóta már, minimális szinten de legalább elviseljük 1mást, néha meghallgatom ha vmi gondja van, ennyi
2014. aug. 23. 12:51
 9/14 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy te azért kedveled. Esetleg kérd ki valamiben a véleményét de ne kedveskedj neki!. Komolyan írom!
2014. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
oké
2014. okt. 9. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!