Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet válaszolni arra,...

Mit lehet válaszolni arra, hogy miért nincs barátom?

Figyelt kérdés
Milyen vicces beszólásokkal lehet ezeket a kérdéseket lerendezni? Mert soha nem hagynak békén vele, mindig visszajon a téma, de nem akarok ugy komolyan rájuk szolni, mert akkor én leszek a fura, idegbeteg lány, akinek pont ezert nincs is.nem akarom, hogy kigúnyoljanak.
2015. jan. 1. 11:58
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
88%

Vicces: Nem veszunk egy egesz disznot azert a kis kolbaszert.

De nyugodtan mondhatod, h most nem szeretnel. Majd lesz, ha akarsz.

Nekem sincs mar honapok ota, jo egy kicsit egyedul. Az nem jelenti, h maganyos vagy. Ezt csak a kapcsolatfuggok nem ertik.

2015. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

- Minden pasi hazudik, én már csak a nőkben hiszek ;)

- Mindegyik sóher perverz állat.

- Valakinek akár egy mamut is jöhet, nekem nem.

- Elegem van a pasikból egy időre.

(ha megkérdik miért akkor mond hogy hagyjuk, nem szeretnék erről beszélni)


Kb: ennyi így hirtelen.

2015. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
mert nem találtál még olyat ,akivel érdemes lenne összejönnöd :)
2015. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
csak ezt súlyosbitja az, hogy nem is volt sosem.
2015. jan. 1. 12:13
 5/55 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mi köze van hozzá
2015. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:

engem is cseszegetnek, öt éve vagyok pár nélkül...


de bakker, akikkel össze akartak hozni...

egyesek azt hiszik,hoy ha az ember egyedülálló, akkor mindegy neki, hoy ki, csak legyen valaki. engem egy tök ocsmány, ostoba, beképzelt paraszttal akartak összehozni, azt hitték, csak mert mindkettőnk egyedülálló, akkor rögtön párnak kell lennünk.

még beszélgetni se tudtam vele, annyira ostoba volt, pedig én mindenkivel elbeszélgetek..

2015. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
én at szoktam mondani, hogy mert nem kell mindenáron, és főleg nem akárki. sose voltam férfifaló, mindig is el kellett telnie egy kis időnek, hogy valaki iránt vonzódni kezdjek, sose voltam úgy, hogy megismerek valakit, és akkor rögtön úgy gondolok rá, hogy hátha. a barátaim ezt sem értik, hogy nekem voltak-vannak fiúbarátaim, ők úgy gondolkodnak,hogy hímnemű, egyedülálló, akkor ha te nőnemű egyedülállóként szóba állsz vele, az azért van, mert tetszik, és összejöttök. szánalmas.
2015. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:

zerge620

Nem hazudik mindegyik, én se hazudok. Hiszed vagy sem. Csak az ilyen gátlásos, félénk férfit nem veszitek észre, nem kell.

2015. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Ebben a technikailag túlfejlődött világban olyan jó játékszereket gyártanak, amivel egy pasi sem versenyezhet!
2015. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Válaszold azt, hogy ha ismernek egy megfelelőt, akkor nyugodtan mutassák be neked :)
2015. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!