Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tizenkettő és húsz év közöttie...

Tizenkettő és húsz év közöttiek áruljátok el miért vagytok önellentmondásosak?

Figyelt kérdés
Szeretitek a popkultúrát vagy hip,hop kultúrát, ami mára egy elég tág fogalom mégis amikor meghallgatjátok ti vagytok azon felháborodva, hogy rossz irányba terel, rossz életet élt és összevissza káromkodik. Zavar ha az előadó meleg. Akkor miért hallgatjátok kérdezem én. Lementek inni, miközben utáljátok, akkor miért is. Ha ti értitek saját magatokat akkor gratulálok hozzá.
2015. jan. 2. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszok.

Te is ilyen, vagy hasonlo voltal.

Javaslom olvass utana ezeknek a dolgoknak, es rajossz, h normalis, akkor nem fogsz feleslegesen ezen kattogni.

2015. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tudod, az, hogy általánosítasz csak úgy magában elég sokat elárul rólad. Sokan nem szeretik a pop-ot, már ebben a korban, vagy még ebben a korban. A hip-hop-ot meg pláne.Én 14 éves vagyok, és nem ítélem el a homoszexuális embereket, csak azért, mert más érdeklődésűek. Nem iszom 14 évesen, mert most még nem igazán kéne, meg amúgy is, miért, ha utálom.Az ismert korosztályomból szintén nincs olyan aki csak úgy lemegy inni, mert miért ne. Tudod, én értem magamat. Azon kéne elgondolkoznod, hogy te érted-e az embereket, miután néhány emberből megítéled az emberiséget.
2015. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem ittam abban a koromban és ma sem, mivel hozzád hasonlóan utálom az alkohol szagát és ízét is. De vajon a nagy többség így gondolkodik-e? Sajnos nem. Nem általánosítok, hanem a közvéleményt jelenítem meg. Vagy csak ennyire rossz körökben mozgok?
2015. jan. 2. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:

,,Nem általánosítok, hanem a közvéleményt jelenítem meg."


Ennyi erővel azt is írhattad volna, hogy: ,,Nem általánosítok, hanem általánosítok"


Őszintén szólva szerintem ha ez a tapasztalatod kortársaidról, akkor tényleg te mozogsz rossz körökben.


20/f

2015. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most bontakozik ki a személyiségük, próbálnak ki dolgokat, próbálgatják a határaikat. teljesen természetes, hogy egyik héten még ezt szeretik, majd a következőn már mást. Majd a tinédzser évek végére forr ki nagyjából a stílusuk, addig ez van. Meg kell szabni egy bizonyos határt, hogy azért ne hozzanak össze gyerekeket 14 évesen meg amennyire lehet bánjanak ésszel az alkohollal, ne tetoválják össze magukat olyannal amit 2 év múlva megbánnak, de túlzásnak tartom, mikor valaki semmit nem enged meg a gyerekének, mert az az ellenkező hatást váltja csak ki.

Amúgy meg kedves kérdező nem kellene ennyire lekezelően írnod a fiatalokról, mert rólad meg süt az ellenszenv és előítélet. Általánosítod a fiatalokat, holott nem mondhatod, hogy mindre ez lenne a jellemző.

2015. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!