Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, ha úgy...

Ti mit csináltok, ha úgy érzitek, hogy teljesen szét vagytok esve?

Figyelt kérdés

Én most így érzek. Semmi sem sikerült az elmúlt pár hónapban. Nem megy jól a suli, nem tudom rávenni magam a tanulásra, nem tudom, hogy hova szeretnék menni tovább tanulni, beteg az egyik nagyon kedves rokonom, minden normális srác próbálkozását rosszul fogadom, és abból, amit elhatároztam 2014-re, abból szinte semmi nem jött össze...

Totál katasztrófa minden körülöttem..


Ma úgy volt, hogy írok egy listát, hogy min kéne változtatnom, neki állok tanulni, újból sportolni, és egészségesen kajálni...

Ehelyett inkább egész nap buta csajos sorozatokat néztem amerikai palacsinta és habos kakaó társaságában, meg délután aludtam majdnem 3 órát.


Szánalmas vagyok, tudom...

Szóval úgy érzem, hogy egyszerűen semmi nem sikerül, és ennek örömére a legjobb barátnőimmel való találkákat is lemondtam, mivel elment az életkedvem is...


Ti mit csináltok ilyenkor? Bármi jótanács?


17/L


2015. jan. 2. 22:29
 1/3 anonim válasza:
Ezt te magad tudod megváltoztatni. Talán az volt a baj, hogy mindent egyszerre akartál elkezdeni és kilátástalannak tűnt a vége. :) Kezd apránként, tűzz ki rövid távú célokat, hogy legyen sikerélményed. Mindig csak az adott napra koncentrálj. Végezd el a kis feladataidat és ne engedj meg magadnak egy lógást se, mert ha egyszer megteszed jön a többi is sajnos.
2015. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Semmit! Élj tovább és minden megoldódik! Neked semmi konkrét bajod nincs csak egy picit lusta vagy mint az összes tini és haragszol a világra. Én is éreztem régen ilyet holott mindenem rendben volt. De akkor azt hittem itt a világvége. Egy kicsit embereld meg magad és tanulj mert minél magasabb lesz a végzettséged annál magasabb lesz a fizud ha elmész dolgozni! A palacsintát és a kakaót meg nyugodtan eheted nem halálos. Én régen ha tehettem volna a nap 24 órájából 20-at aludtam volna. Azt hittem hogy sose alszok eleget. Ma meg már max napi 6-7 órát alszok. Nem sok lehetne több is de ha tehetem már akkor sem tudok többet aludni. Szóval nincs más hátra mint előre!
2015. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Juuuuuj,most teljesen magamra ismertem ,a leírtak 80%-a stimmel nálam is,kivéve ,hogy én egész nap motivációs videókat nézegettem :) -Sajnos még a rokon dolog is stimmel,sajnálom bárki is az. Az én rokonomat baját elnézve,már bárkit sajnálni tudok,így ismeretlenül is -


De nem vagy szánalmas,ne így fogd fel,csupán csak 1 mélypont.

2015. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!