Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináltok, hogy ne kattanj...

Mit csináltok, hogy ne kattanjatok be teljesen?

Figyelt kérdés

Akik munkanélkül vannak hosszabb ideje.


Én már totál kivagyok agyilag. Semmiben sem lelek örömöt, nincs kedvem már csinálni semmit itthon. Monoton az egész. A folyamatos sikertelenség pedig rátesz egy lapáttal. Jó lenne újra a réginek lenni...



2013. máj. 6. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bekattanok...

Viccen kívül, nem tudom, mi lehetne a megoldás. Én már depressziós vagyok, teljesen értelmetlennek látom az életem. Valamelyik nap azért veszekedtem a párommal, mert elment a kollégáival vacsorázni. Mondtam, hogy kábé az az egyetlen dolog, ami miatt érdemes felkelnem, hogy neki vacsorát csinálok este. Szánalmas. Arról már ne is beszéljünk, hogy a szexet nem kívánom és nem is élvezem már.


Talán ha jön a jó idő, akkor egy fokkal jobb lesz. Én tegnap elrángattam futni, az jólesett, legalább valamiben elfáradtam. Neked is ajánlom, ha nem csinálod :)

2013. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez a vacsorakészítéses dolog, teljesen igaz rám is! Amikor este később jön haza és nem eszik a vacsiból, akkor már nagyon csalódott vagyok... Tudom, hogy ezek a dolgok baromira nem egészségesek így. Mégsem tudok ellene tenni, mert egész nap nincs semmi sikerélményem. Főleg amikor 2 héten belül 2 elutasítást kaptam a munkahelyekről ahová jelentkeztem.


Az is zavar, hogy nincs saját jövedelmem, nem tudok költeni magamra, vagy nem tudok ajándékot venni a páromnak. Kudarc minden...

2013. máj. 6. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!