Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, h komolyan...

Hogyan érjem el, h komolyan vegyen?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lány vagyok és eddig a magánéletemben nem történt semmi, randizni is csak egyszer voltam, ott sem történt semmi. Aztán elkezdett irogatni online egy 20 éves srác és ő volt az első aki úgy elkezdett érdekelni. Többször is találkoztam vele mivel egy helyen edzünk, ott vett észre. Akkor is csak pár szót váltottunk. Aztán egyszer egy hétvégén mindketten bulizni mentünk és megbeszéltük, hogy találkozunk. Találkoztunk is és akkor sem történt semmi különös, amatőrként az is új dolog volt számomra, hogy valaki fogja a kezem és megfogja a kezem. A hab a tortára az volt, hogy amikor elment akkor búcsúzásnál csókolóztunk(életem első csókja volt). Utánna még irogatott egy ideig, de aztán abbahagyta. Persze nekem nagyon rosszul esett, de próbáltam beletörődni a dologba. Most szilveszterkor meg próbáltam kicsit lazítani ezért is ittam kicsit többet a kelleténél és folyamatosan töltöttem fel a bulifotókat a facebookra amit a srác is láthatott. Mikor a szórakozóhelyről ahol voltam épp léptem ki akkor csodálkozva látom, hogy ő hív. Találkozni akart velem és én enyhén ittas állapotban egyből találkoztam is vele. Próbáltam vele beszélgetni, de főleg kézenfogva sétáltunk és minden második lépésnél egymás felé fordoltunk és elkezdtünk smárolni. Ő egyre jobban felizgult és elkezdte a fenekem markolászni. Így ment ez egy ideig amíg megálltunk egy panelnél és ott már a pólóm alá is benyúlt, de őszintén szólva nekem ez már sok volt. Ott helyben nem ellenkeztem, nagyon tetszik a srác, de szerintem ő többet akart. Az a legrosszabb, hogy így utólag szerintem csak kiakart használni. Én meg annyira szerencsétlen vagyok, hogy nem tudok továbblépni. Valahogy elakarom érni, hogy csak én kelljek neki vagy azt, hogy tisztességesen közeledjen felém? Vagy próbáljam inkább elfelejteni az egészet?

2015. jan. 3. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát akkor vond bele olyan programokba, amikbe csak a tisztességesen közeledő fiúk volnának hajlandók belemenni! És abból kiderül, hogy jó-e így neki!

Hívd el olyan közegbe, ahol ismernek Benneteket, esetleg mutasd be a szüleidnek, stb.

2015. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csináljatok programokat, barátkozzatok össze. A legtöbb srác bepróbálkozik, de szerintem a tévhittel ellentétben ez nem öli meg a barátságot, vagy a későbbi normális szerelmi viszonyt se. A csak te kellesz neki nem itt kezdődik, ahhoz sok közös élmény, tapasztalat kell, addig nyilván nem fog komolyabban érdeklődni irántad. Ő ezzel jelezte, hogy bejössz neki, most rajtad a sor.

De persze te ismered a személyiségét, gondolom 17 évesen nem vagy olyan naiv, hogy ne tudd eldönteni kihasználja-e a csajokat, vagy az a normálisabb fajta.

2015. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!