Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam azt, hogy a barátom komolyan vegyen és megbizzon bennem? Esetleg mit gondolhat most rollam?

Figyelt kérdés
Megkèrdezte 1 honap utàn,hogy ha a pettingnèl jolèrzem magam mièrt nem fekszem le vele?elmagyaràztam,hogy volt egy egyèjszakàs kalandom amibõl tanultam ès ha tul hamar lefekszek vele fèlek,hogy nem fog komolynak tartani.erre ö csak felhàborodva annyit mondot,nem èrti,hogy a csajok a smeker roszfiuknak oda adjàk magukat 2 hèt utan ès a rendes pasiknak mièrt nem tudjàk?ök mindig kell könyörögjenek...hàt na èn most,honnan tudjam,hogy ö is nem èpik e le mint az egyèjszakàs amitöl többet szerettem volna?

2013. dec. 17. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
hát megértem az álláspontod de az első részében igaza van a rosszfiuknak mindig odaadjátok magatokat(a kivételnek tisztelet csak kár hogy egyet se ismerek) valaki azért mert kis naivan azt hiszi hogy majd ő megszelíditi valakinél(nálad)meg igy alakult
2013. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez a rosszfiú meg izé hagyjuk már


sok hülye tinipic$ának, (elnézést) az a rosszfiú aki elszív egy cigit a bokorba mint egy kis köc**g zsidó,mert a szülei sem tudnak róla hogy cigizik. Ugyan ez a helyzet a sörtől amitől 2után már kifekszenek, illetve a tükörben vágják a b**i fejeket. Azt olyan kemények mint a vizes ropi.

2013. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem rontottad el, teljesen jól vélekedsz.

szerintem nem nevezhető komoly kapcsolatnak az, ahol 1 hónap után már kefélnek. ha a pasi tényleg rendes lenne, akkor megértené és ő is így gondolná.

2013. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de volt petting,elegge ramszallt azota a szexel:(
2013. dec. 17. 23:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek van igaza. Te hibáztál, nem hiszem, hogy ő nem szokott, így ha igazán kedvel téged ezt meg kell értse.
2013. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha erőlteti majd te hagyod csak neki lesz jó. Ugye ezt nem szeretnéd? Akkor magyarázd el neki mégegyszer ha nem érti.
2013. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem szeretnek meg szexet,a petting jo volt de utanna kitort belolle a szexmanias pasi:))
2013. dec. 17. 23:54
 8/9 Regisztrátor ***** válasza:

Minden pasi szexmániás :)

Csak, van, amelyik jobban kontrollálja.

Amelyik nem az, az nem is pasi, csak egy kis b*zi pö*s.

Nyomjátok a pettinget nyugodtan, amíg nem adod oda magad, tuti érdekes maradsz neki. Ha nem, akkor menjen.

2013. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a helyesírással én se vennélek komolyan, hány éves vagy, 10???


Egyébként meg mind a ketten éretlenek vagytok egy párkapcsolatra. Pároddal normálisan is le lehet kommunikálni a dolgokat, főleg egy ilyet. Hibáztál, megbántad, nem szeretnéd újra elkövetni, mert tanultál belőle. Egy normális férfi örülne ennek és büszke lenne a párjára, amiért tanult a hibájából. Ennek a srácnak te csak a szexre kellenél.

2013. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!