Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel lehetne meggyőzni téged...

Mivel lehetne meggyőzni téged arról, hogy valaki képes utazni az időben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel az időutazásnak kötött szabályai vannak. Csak visszafelé működik.
2015. jan. 5. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak vissza működik ő ittragad.
2015. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ő nem tudna róla, és nyilván nem is engedné senki a közelébe. De a pénz elég lenne? Gondolom mindenki ezt célozná meg elsőként.
2015. jan. 6. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:

HOgy érted, hogy csak visszafelé működik?

Pl: Én visszatudok menni 1985-be?? vagy 1564-be??


Nos engem csak egy módon lehetne meggyőzni. Írnék a 14 éves énemnek egy levelet. Ezt a levelet ha valaki elküldi nekem és én 14 évesen megkapom, akkor ma 2015-ben már meg is vagyok győzve, hogy létezik ilyen időutazás. Addig még pénzzel sem lehetne meggyőzni.

2015. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a mostani énemnek valaki mutat egy 2080 évben gyártott számítógépet, vagy valami hasonló ketyerét, akkor én simán elhiszem :D
2015. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kellett volna szabályzatot írnom:D

A legutolsó visszaugrási pont a gép "megszületése". Annál korábbi időpontra nem lehet visszatérni.

2015. jan. 6. 00:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tud az én időmbe utazni, akkor nem is tud meggyőzni :(
2015. jan. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából, ha lehetne, már meggyőztem volna magam a múltban, és már úgy élném a jelenemet, hogy már visszamentem a régi önmagamhoz, szóval így, hogy ez eddig nem történt meg... vagy ezután fog, vagy már nem lehet.
2015. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!